פרסומת
דלג

כהן עוזב - גדסי ישמש כמחליפו

מאת: ● 16/1/2011 11:39 ● ערב ערב 2064
נצ"מ משה כהן, מפקד משטרת מרחב אילת, עוזב את העיר אחרי שנה ושבעה חודשים בתפקיד. כהן מונה למפקד תחנת חיפה במקומה של תנ"צ, אהובה תומר ז"ל שנספתה באסון השריפה בכרמל. את מקומו של כהן ימלא סגנו, סנ"צ, איתן גדסי עד להגעתו של מחליף או למינויו לתפקיד
כהן עוזב - גדסי ישמש כמחליפו

חילופים במרחב אילת. שנה ושבעה חודשים לאחר שהחל את תפקידו במרחב אילת, קיבל השבוע נצ"מ, משה כהן מינוי למפקד תחנת חיפה. במקומה של תנ"צ, אהובה תומר ז"ל.

"בעקבות האירוע הטראגי בחיפה, נקראתי לדגל על ידי פיקוד משטרת ישראל ואכן הסכמתי", אמר השבוע כהן לאחר שמונה לתפקיד, "אני הולך לבצע תפקיד מאוד קשה, הן בעבודת המשטרה והן מבחינת המצב שבו שרויה התחנה", הוסיף כהן, "בסך הכל, אנשים נמצאים במצב לא פשוט, אחרי שאיבדו מפקדת מאוד נערצת וקצין נוסף שהיה ראש משרד התנועה. מבחינתי, מהרגע שהשר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ יחתום ויודיעו לי שאני מתבקש להתייצב בחיפה, אני באמת אשקיע את כל כולי על מנת לשאוף ולנסות להוציא את התחנה לשגרה, כמה שיותר מהר".

את כהן יחליף באופן זמני סגנו, סגן מפקד המרחב ודובר התחנה, סנ"צ איתן גדסי, עד שיוחלט האם לשלוח מפקד חדש לאילת או לקדם את גדסי ולמנות אותו למפקד המרחב.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש