פרסומת
דלג

עובד 'הרודס ויטאליס' חשוד בפריצה לסוויטה הנשיאותית

מאת: ● 16/1/2011 11:54 ● ערב ערב 2064
ממשטרת אילת נמסר כי ביום חמישי נעצר עובד מלון 'הרודס ויטאליס' תושב אילת בן 23, בחשד למעורבות בהתפרצות וגניבה לסוויטה הנשיאותית בה התגורר האוליגרך הרוסי-יהודי, בוריס שפיגל. במהלך החופשה התלונן שפיגל שנגנבו מהסוויטה 170 אלף שקלים, 100 אלף דולרים ושעון יוקרתי בשווי של 300 אלף שקלים
עובד 'הרודס ויטאליס' חשוד בפריצה לסוויטה הנשיאותית

ממשטרת אילת נמסר כי ביום חמישי נעצר עובד מלון 'הרודס ויטאליס' תושב אילת בן 23, בחשד למעורבות בהתפרצות וגניבה לסוויטה הנשיאותית במלון.

הרבה פרטים עדיין לא ברורים לגבי השוד הנועז. המולטי מיליונר הרוסי- יהודי, בוריס שפיגל, נשדד לפי טענתו, במהלך חופשתו באילת, אבל דבר אחד כבר בטוח, מדובר בסוויטה מאוד מאובטחת שיכולים להגיע אליה רק בדרך אחת, דרך מעלית עם מנגנוני סגירה מאובטחים.

הסוויטה שבה שהה האוליגרך הרוסי- יהודי שימשה בעבר את הבעלים והאדריכל, יואב איגרא, שעד היום משתמש בה לעיתים רחוקות. בסוויטה הזו לא מוצבות מצלמות בגלל צנעת הפרט, אך מדובר בסוויטה מאוד מאובטחת שמגיעים לתוכה במעלית ישירה.

שפיגל הוא סנטור בפרלמנט הרוסי שמוגדר כיהודי מספר אחת ברוסיה ושהונו מוערך במאות מיליוני דולרים. מדובר באדם עשיר כקורח, שנחשב למלך ענף התרופות ברוסיה ולתורם נדיב למוסדות וגופים שונים במדינת ישראל.

שפיגל, שהגיע לחופשה של עשרה ימים באילת שכר את הסוויטה המלכותית בנוסף לתשע סוויטות נוספות ב'הרודס ויטאליס'. ביום חמישי הוזעקו לסוויטה שלו אנשי ביטחון, בנוסף לנציגי הנהלה של רשת 'פתאל', לאחר שטען כי נגנבו מהכספת בסוויטה שלו כ- 170 אלף שקלים במזומן, 100 אלף דולר במזומן ושעון יוקרתי בשווי של 300 אלף שקלים.

את המשטרה, נציגי המלון והרשת מטרידות כמה שאלות. מי ידע כמה כסף מחביא האוליגרך בכספת? ומדוע הכסף לא נשמר בכספת המאובטחת של המלון?

מהמשטרה נמסר כי במקום לא נמצאו סימני פריצה. חקירת האירוע הועברה לצוות התשאול במרחב אילת, בפיקודו של פקד, עופר אילת.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש