פרסומת
דלג

בייבי פלוס

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 19/1/2011 14:33 ● ערב ערב 2481
מירב לוי דיאמנט, ליאת יחזקאל
בייבי פלוס

תמונת כתבה


מאיר בן דוד המקסים אוהב סיפורים על מפלצות ושאר חיות, זו גם הסיבה שאיך שהוא ראה את 'בייבי' הוא הפגין פרצוף מאיים או לפחות ניסה. מותק של ממש.

תמונת כתבה


קבלו את שאולי טובל המקסים, הבן של אמא ענבל היפה ושל אבא מורי (מנהל שיווק 'טרה' באילת'), הבונבון כבר חגג מומולדת ארבע ואת עיקר זמנו הפנוי הוא מעביר יחד עם אחיו הקטן עמית, אותו הוא אוהב אהבת אמא. איזה כייף להם.

תמונת כתבה


שימו לב לאבא גילי אלביליה הגאה, שנקלט מבלה את שבת בבוקר עם הבן רני המתוק (אוטוטו בן שלוש) ועם אמא ג'יזל המקסימה בג'ימבורי 'פלאז'ה אנד פלאז'ר'. 'בייבי' נזכר בימים בהם אבא גילי רץ דווקא אחרי כדורגל בשבת ולא אחרי זאטוט, אבל ככה זה בחיים. עכשיו הוא מחכה ליורש העצר השני. יאללה מותק.

תמונת כתבה


הבונבונת הזו היא נועה מזרחי, הבת של אמא מורן ואבא דני, שמתכוננת לנטוע שתיל לכבוד ט"ו בשבט. ביום יום תמצאו אותה בגן 'נוני' בעיר. מקסימה לא?

תמונת כתבה


גלי בן אריה המתוקה אוהבת לצייר ולהרכיב פאזלים. 'בייבי' קלט אותה בשעת עבודה. ביישנית אבל יפה.

תמונת כתבה


אופיר כרמון המתוק, הבן של אבא עומר שלנו ואמא רותם, חגג בשישי האחרון מומולדת שלוש עם החברים במעון ויצ"ו כיבוי אש. יחד איתו שמחו במסיבה המטפלות האהובות כוכי וגילי. בהזדמנות זו, מבקשים הגדול והוריו להודות לכל צוות הגן, כולל למנהלת המעון, הילה, שעוזבת בסוף החודש ולמטפלת המקסימה סימה על החום והאהבה.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש