פרסומת
דלג

הליגה למקומות עבודה-קבוצת הקמפוס - אלופת הגביע

מאת: מערכת ערב ערב ● 19/1/2011 15:36 ● ערב ערב 2481
מאת: מאיר משה הליגה למקומות עבודה יצאה לדרך. עם הנהלה חדשה וגם עם אלופת גביע חדשה = תנו כבוד לקבוצת הקמפוס שגברה במשחק הגמר על קבוצת העירייה בתוצאה 5:2 לאחר שנים בהם ניצח יעקב מלכה על הליגה למקומות עבודה בעיר, עברה השנה פעילות הליגה לידיו של מישל אלהרר, יו"ר עמותת הספורט בעיר. תשע קבוצות קט רגל יפעלו השנה בליגה לעומת 12 קבוצות בשנה שעברה, זאת לאחר שקבוצות הדואר, לב שחמון ודפוס אלדן לא נרשמו השנה לפעילות.

תשע הקבוצות שיתמודדו העונה על המקום הראשון בליגה הן: עירייה, כיבוי תעופה, משטרה, קמפוס, מכס, קלאב הוטל, הנמל, מלון הנסיכה וקבוצת ס.נופי.
ביום רביעי הבא, ייצאו משחקי הליגה לדרך, ובינתיים כבר התקיימו משחקי הגביע עד כדי הכרעה. תנו כבוד לקבוצת הקמפוס שגברה במשחק הגמר על יריבתה קבוצת העירייה בתוצאה המשכנעת 5:2. קבוצת ס. נופי, מחזיקת הגביע מהשנה שעברה עפה לה כבר במשחק רבע הגמר לאחר שהובסה על ידי האלופה הטרייה בתוצאה 6:0.
משחק הגמר לא התעלה לרמה גבוהה. קבוצת העירייה שלא אוהבים להפסיד, נאלצו גם השנה לוותר על הגביע. במחצית הובילה קבוצת הקמפוס בתוצאה 3:0, שחקני העירייה התעוררו, הבקיעו שני שערים משלהם, אלא שאלו לא הספיקו להם לנוכח הנחישות של שחקני הקמפוס בניצוחו של גל גניסלב, שתרם מצידו לניצחון שלושער. בסיום 5:2 לקמפוס שנאלצו לחזור הביתה ללא גביע, מאחר ובהנהלה החדשה לא נערכו עם גביע בזמן.
ביום שלישי הקרוב תתקיים במלון 'קלאב הוטל' מסיבת סיום עונת הליגה למקומות עבודה של השנה שעברה, במעמד זה, מובטח לאלופה הטרייה לקבל את הגביע הנכסף.
הבקיעו לעירייה: מוטי שוקרון - 1, רונן שחרור - 1.
הבקיעו לקמפוס: גל גניסלב - 3, יוחאי איבגי - 2.

להלן כל תוצאות משחקי הגביע:


משחקי רבע גמר:
משטרה - הנסיכה 7:3
ס.נופי - קמפוס 6:0
נמל - כיבוי תעופה 2:2 (1:2 בפנדלים)
מכס - קלאב הוטל 9:1
עירייה - הנסיכה 3:12
משחקי חצי גמר:
קלאב הוטל - קמפוס 8:5
עירייה - נמל 2:3
ולקינוח - משחק הגמר עירייה - קמפוס 5:2
משחקי המחזור הראשון בליגה:
יום רביעי ה-19-1
שעה 20:00 - הנסיכה נגד העירייה
שעה 21:00 - מכס נגד קמפוס
יום חמישי 20-1
שעה 20:00 קלאב הוטל - נמל
שעה 21:00 משטרה נגד ס. נופי
כיבוי תעופה - חופשיים.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש