פרסומת
דלג

בייבי פלוס

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 8/2/2011 21:53 ● ערב ערב 2484
מירב לוי דיאמנט, ליאת יחזקאל מי כוכב של אמא?
בייבי פלוס

תמונת כתבה


ניקול קורטיס היפה חגגה ממש לאחרונה מומולדת 6 בגן 'אדום' עם הגננת האהובה כלנית ועם כל החברים. תראו כמה שמתאים לה להיות כלת יום הולדת... מזל טוף מותק.

תמונת כתבה


קבלו את אגם גרוסמן המקסימה. היא אוטוטו בת 9 חודשים, ילדה מדהימה לאמא מורן ולאבא אלון שגם צילם את התמונה. יופי.

תמונת כתבה


נהוראי בן שמחון גדל בשנה וחגג מומולדת שנה (איזה כיף לו). כבר בגיל הזה הוא שובר לבבות. בתמונה עם אמא בר. מזל טוף כבר איחלנו?

תמונת כתבה


היפים האלו הם נכדיו של מאיר משה, רכז ענף הקט רגל המיתולוגי של הליגה למקומות עבודה בעיר. אושרי בן ה-9, מאור, בן ה-6 ואוראל בן השנתיים. אמא שמחה גאה ואוהבת אותם, נו ומה, כאלו גברים...

תמונת כתבה


אליה זסלובר היפה בת הארבע פלוס, הבת של אמא שרון ושל אבא אייל, מגיעה בכל בוקר לגן 'רודד' בקיבוץ אילות כמו נסיכה של ממש. ככה זה כשאת אוהבת להתגנדר. אז תמיד תראו אותה עם שמלה יפה, גרביונים ושלל תסרוקות, סיכות וקוקיות, ממש פרינססה קטנה, מה שלא ממש מפריע לה גם לטפס, להתנדנד ולשחק עם החברים בחול. מותק, נכון?

תמונת כתבה


המתוקות בתמונה עונות לשם אביב (ימנית) ויובל גולן, הבנות של אבא אייל גולן (לא הזמר, אלא הגנן) ושל אמא ליאת (לאונרדו פלאז'ה). יובל לומדת בכתה א'2 בבית הספר 'היובל' ואביב, אוטוטו בת 5, לומדת בגן 'אילת' אצל הגננת ירדנה. לשתיים יש אחות קטנה בשם מעיין שאותה הן אוהבות מאוד. חמודות שכאלו.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש