פרסומת
דלג

ספורטיזי

מאת: ● 8/2/2011 21:57 ● ערב ערב 2484
ספורטיזי

לטובה ולברכהתמונת כתבה


בסיום משחק הניצחון של בני אילת על צפרירים חולון, זכה אדר זינו, קפטן בני אילת למקלחת צוננת של מים מחברו לקבוצה, ערן 'זאזא' מזרחי. אם אתם תוהים, לא מדובר בנקמה ואפילו לא בהתערבות בין השניים. מזרחי החליט שהמקלחת הזו לברכה, אחרי שהקפטן הבקיע שער ניצחון בערד, כדי שתהיה לזה המשכיות גם במשחק הבא.

עושה כבודתמונת כתבה


לכבוד הבחירה של איברהים אבו רקייק, מאמן בני אילת לתפקיד הסקאוט של נבחרות ישראל הצעירות בהתאחדות לכדורגל, חשב האוהד הותיק, חנוך אהרון להפתיע את המאמן במשהו קצת יצירתי ותלה לכבודו שלטים 'בהצלחה' ו'אוהבים אותך איברהים' על גדר המגרש.

רק ספורטתמונת כתבה


חוץ מזה שהם חובבי ספורט מושבעים, אורן אלמוג (מימין), מנהל אגף הספורט בעיריית אילת וגיל תגר, מנהל קבוצת הכדורגל, ילדים ב' של בני אילת הם גם גיסים. אורן נשוי לשירי, אחותו של גיל. אז אם מעניין אתכם לדעת מה הוא נושא הויכוח העיקרי בין השניים, יחד עם שאר בני המשפחה, מדי יום שישי סביב השולחן, אז ברור שמדובר בענייני ספורט, בטח לא חשבתם אחרת...

ההפסד כולו שלהםתמונת כתבה


לא כדאי לאף אחד להתערב עם מאמן בני אילת, איברהים אבו רקייק. השבוע, שוב הוכיח המאמן כמה הוא חזק בהתערבויות. תשאלו את תמיר נופי, מאמן קבוצת הילדים בבני אילת ומנהל קבוצת הבוגרים, יחד עם קובי שווקה, מאמן השוערים של האגודה, שהפסידו ארוחות ובגדים לאבו רקייק. אגב, האחרון הוסיף שמן למדורה כאשר שרבט על שלט את צמד המילים 'אנחנו לוזרים', למען יראו אחרים וייראו.

שינוי מרענןתמונת כתבה


מגרש הכדורגל העירוני נראה בפעם הראשונה מצוין. את הקרדיט והמחמאות נא לתת ולהפנות למנהל החדש של המגרש, ארז בוסקילה, שאחראי לשינוי הקוסמטי, ושעושה חשק גדול מאוד לבוא למגרש, גם בימים קרים.

מקבל חיזוקתמונת כתבה


אבישי אטיאס (אמצעי), אחד משני הרבנים של הקבוצה הבוגרת עושה עבודת קודש לא רק במשהו שקשור אליו, אלא, גם לחבריו. אטיאס התחיל לקחת את חברו לקבוצה, לי זליאט לשיעורי תורה. מי שאחראי לשידוך הזה הוא הסוכן של השניים, יוני דוד (מימין). בינתיים, זו התחלה ומדובר רק בפרשת השבוע, אבל תתפלאו, הצמודה, זיווה גליאדוב דווקא מפרגנת.

זאזא' מתחדשתמונת כתבה


ערן 'זאזא' מזרחי מרוצה עד השמים. קבוצתו, בני אילת ניצחה עוד משחק ליגה. העסק שלו 'פיצה זאזא' ממשיך לתפוס תאוצה (בלי עין הרע...) והשבוע הוא השתדרג בשני מחשבים חדשים, אחד לעסק והשני לבית, אותם רכש אצל חברו, בני אפורקי מ'קונקט מחשבים' (בתמונה), שבא לפרגן לו במשחק.

שיהיה במזלתמונת כתבה


אם כך חוגגים שער בכורה, אז המדור מוכן להתחלף עם אדר זינו. קפטן בני אילת, שהבקיע בשבוע שעבר את שער הבכורה שלו העונה, שהעניק לקבוצה ניצחון חשוב על הפועל ערד, חגג במסעדת 'דניס' ערב יווני יחד עם אשתו, פזית, שותפו, ברק לנקרי, שהוא אחיה של פזית ובאותה הזדמנות חגגה כל המשפחה יום הולדת לאבא, אלברט לנקרי.

הגשימו חלוםתמונת כתבה


רועי בניוש ותומר פיסצקי, כדורסלני הפועל אילת היו ילדים קטנים שחלמו לפגוש את כוכבי הכדורסל של ריאל מדריד ומכבי תל אביב, באותם זמנים. השניים לא חלמו שביום מן הימים, אותם כוכבים ישחקו ביניהם על הפארקט של האולם הביתי שלהם. השבוע, זכו השניים לראות בגודל טבעי את כל כוכבי העבר ואפילו להצטלם למזכרת עם ג'ו ארלאוקאס.


פינת הפייסבוק


מדי שבוע נביא לפניכם בפינה החדשה סטטוסים שמפרסמים בפייסבוק ספורטאים אילתים. והנה כמה פנינים של שחקני בני אילת ואנשי הצוות המקצועי באגודה, שאספנו עבורכם השבוע מהפייסבוק.

"עליתי לישון .....כל הגוף גמור מהמשחק היום ...אבל העיקר ניצחנו". כדורגלן בני אילת, ליאור עמאר משתף את כל העולם ואשתו בסדר היום שלו, לאחר הניצחון השבוע על צפרירים חולון.

"מחפש בחורה לקשר רציני עם דלקן .... אלוהים מה קורה עם מחירי הדלק המטורפים האלה?"
ערן יצחק, עוזר מאמן חבל אילות, מביע מחאה משלו על מחירי הדלק שממשיכים לטפס.

"מלאכים אינם חסרים לבורא עולם. הוא זקוק ליהודים בריאים ושלמים שיוכלו לקיים את רצונו" (רבי משה מקורבין). הכדורגלן, דניאל קהא ממשיך להפציץ ברשת החברתית פסוקים מהתנ"ך.

"כבר לא יודע מה קורה?? מצד אחד כולם רוצים זוגיות, מצד שני כולם מתגרשים. לאיזה עולם אנחנו הולכים? מעניין איך ייראה חוג המשפחתי בשנת 2050??" מאמן נוער בני אילת, רז חיים תוהה מה צופן לו העתיד.

ש: "מברוק ,מברוק ,מברוק... אין לי כבר מה להגיד לך יותר ממה שאתה. 'בי"ס לכדורגל' על שתי רגליים. אוהבים אותך אני וכל ההנהלה ומעריכים ברמות הכי גבוהות שיש ויש לנו על מה להתגאות בעיר!"
א: "תודה רבה, ותיזהר עם המחמאות שאני לא אבקש לפתוח את החוזה...חחח".
שמעון חזות מהנהלת בני אילת מפרגן למאמן, איברהים אבו רקייק ומתרגש בשבילו לאחר בחירתו לתפקיד סקאוט של הנבחרות הצעירות מטעם ההתאחדות לכדורגל.

"זהו ? כבר לא שומעים ממך יותר? שבוע טוב!" מאז שפתח את הפיצריה 'פיצה זאזא' אין לו זמן לנשום. אחת הגולשות מזכירה לכדורגלן ערן 'זאזא' מזרחי שבלעה אותו האדמה.

ל: "שמועה נרחבת באזור ערד אומרת שלאחר השער של הקפטן האהוב והנאה שלנו נפער לו מכתש עצום באיזור ה-5 של המגרש. חוקרים רבים הגיעו לבדוק את המקרה, אבל רק שחקני בני אילת יודעים את מקור המכתש שנפער שם עקב נגיחת הדג של אדר זינו".
א: "חחחח... יש לי קבוצה של חולים". הכדורגלן, לי זליאט מפרגן בשנינות לזינו על השער שהבקיע. אבו רקייק בתגובה יודע כבר עם מי יש לו עסק.