פרסומת
דלג

גנבו ניצחון-'הפועל אילת' – 'מכבי קריית גת' 79: 71

מאת: ● 9/2/2011 16:19 ● ערב ערב 2484
במשך שלושה רבעים, בדרבי של הדרום, הפתיעה קריית גת ושלטה במשחק, אבל קאמבק מצוין של שחקני אילת בפיניש של הרבע האחרון משאיר את הנקודות בבית. מאמן אילת, לנקרי:"שום דבר לא עבד, לא שיחקנו טוב". מאמן קריית גת, צוקרמן: "זה היה פספוס, הניצחון ברח לנו מבין הידיים". במוצאי שבת- תארח אילת את אקדמיית וינגייט (00: 18 באולם 'בגין'). הגרלה נוחה ל'הפועל אילת' בחצי גמר גביע האיגוד: תשחק מול 'הפועל עמק חפר' מליגה א' מחוז שרון
גנבו ניצחון-'הפועל אילת' – 'מכבי קריית גת' 79: 71לאחר התבוסה בשבוע שעבר למוליכת הליגה, 'מכבי שוהם/ חבל מודיעין', קיוו באילת לחזור כמה שיותר מהר לשגרה, אבל זה לא היה כל כך פשוט. שחקני 'מכבי קריית גת', עם מאמן חדש (רוני צוקרמן), עם מוטיבציה גבוהה ומאזן של שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים, נתנו פייט אדיר ל'הפועל אילת', לפני שנכנעו ברבע האחרון בגלל כושר גופני ירוד ובעיית עבירות. תוך שלוש דקות ברבע הראשון, ברחו האורחים ל- 10: 3. בקרית גת שמרו על המומנטום וסיימו את הרבע הראשון בתוצאה 12: 20, בגלל איבודי כדור ואחוזי קליעה גרועים מהשדה. גם הרבע השני לא האיר פנים לקבוצה האילתית. שלוש שלשות של בניוש, הקפטן, גור פנחס וגפן צימקו ל- 24: 29, אבל עד ההפסקה ברחו ל- 38: 30.
ברבע השלישי, אילת שיחקה בינוני, אבל אט אט חזרה למשחק, צימקה ל- 44: 44 בזכות שלשות של בניוש ופיסצקי ואף עלתה ליתרון ראשון במשחק. הקרית גתים לא ויתרו בקלות, מחקו את הפער של אילת ועלו ליתרון בנקודה 55: 56.
ברבע האחרון, אילת הכניסה הרבה נשמה למשחק והצליחה לעלות ליתרון 68: 63 משלשה של קרוגלי וסל ועבירה שסחט מיכה ביטון. שלוש הדקות האחרונות של המשחק היו של אילת. בניוש 'קבר' עוד שלשה, האורחים צימקו לארבע הפרש בלבד. לנקרי לקח פסק זמן ואילת סגרה עניין.
"ציפינו שיהיה משחק קשה, התכוננו לזה כל השבוע וגם דיברנו על להיצמד לדרך שלנו, להכתיב קצב למשחק", אמר מאמן 'הפועל אילת', עידן לנקרי, "ידענו שאנחנו בכושר גופני טוב יותר, אבל באופן כללי, שום דבר לא עבד, לא שיחקנו טוב".
מאמן קריית גת, רוני צוקרמן: "בסיום המשחק, דיברנו על הפספוס הזה. ברוב שלבי המשחק הובלנו, הכתבנו את הקצב ועמדנו ביעדים שהצבנו לעצמנו לפני המשחק, אבל אין ספק שהניצחון ברח לנו מבין הידיים".

בליגה- וינגייט
בגביע- עמק חפר


במוצאי שבת (00: 18, באולם 'בגין'), תארח 'הפועל אילת' את אקדמיית וינגייט למשחק שעל הנייר אמור להיות קל ושאילת אמורה לנצח את האחרונה בליגה. בהגרלת גביע הליגה נקבע, כי היריבה של 'הפועל אילת' בחצי גמר גביע האיגוד תהיה 'הפועל עמק חפר' מליגה א' מחוז שרון. בחודש מרץ, ייערכו שני משחקים בין שתי הקבוצות. במשחק הראשון (20 במרץ), תארח עמק חפר את 'הפועל אילת', והגומלין ייערך לאחר מכן באילת (23 במרץ). 'הפועל עמק חפר' מוליכה במחוז שלה את ליגה א' עם הפסד בודד.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש