פרסומת
דלג

טריפל זהב לבנך בפורטוגל

מאת: ● 9/2/2011 16:21 ● ערב ערב 2484
השחיינית האילתית יוליה בנך ממשיכה לעשות חיל ולקצור הצלחות גם בטורנירים בינלאומיים, לקראת אולימפיאדת לונדון 2012. בתחרות הבינלאומית בפורטוגל, גרפה בנך שלוש מדליות זהב ומדליית כסף נוספת, סיימה ראשונה מבין הנשים בנבחרת ישראל ושחזרה את הישגה בתחרות מלפני כשנתיים. היורשות שלה ב'הפועל אילת', אניה ג'רום ודנה מידניק, העפילו לגמר אליפות ישראל לגילאים צעירים
טריפל זהב לבנך בפורטוגל

יוליה בנך, שיאנית ישראל במשחי חזה (50, 100 ו- 200 מ') ואלופת ישראל, אחת משתי התקוות האילתיות (צוברי בגלישה) לייצג את ישראל באולימפיאדת לונדון 2012, עשתה עוד צעד חשוב בדרך להתבססות שלה כשחיינית חזה הטובה ביותר מבין הנשים בנבחרת ישראל.
יוליה בנך חזרה השבוע מהתחרות המסורתית שמתקיימת מדי שנה בפורטוגל עם שלל של שלוש מדליות זהב ואחת כסף. במקצה 50 מ' חזה, זכתה בנך בזהב בתוצאה 33.7 שניות. יריבתה המושבעת, נסטיה קורוטקוב, סיימה באותו משחה במקום החמישי.
במקצה 200 מ' חזה, סיימה בנך שוב ראשונה וזכתה בזהב עם תוצאה של 2.33 מ'. קורוטקוב סיימה במקצה הזה במקום הרביעי. במקצה מעורב שליחים (4X 100), שחתה בנך במקצה 100 מ' חזה וזכתה יחד עם בנות המשלחת במדליית זהב, השלישית שלה בתחרות.
ביום האחרון לתחרות, הפסידה בנך את האפשרות לזכות במדליית זהב רביעית. במקצה 100 מ' חזה, סיימה יוליה שנייה, אחרי היריבה הפורטוגלית בשש מאיות השנייה, עם 1.12 ד'.
בשנה שעברה, התחרות עבור בנך בפורטוגל לא היתה ממש מוצלחת כאשר חזרה משם עם מדליית זהב אחת. השחיינית האילתית שחזרה את הישגה משנת 2009 כאשר גם אז חזרה מפורטוגל עם שלוש מדליות זהב ואחת כסף.
יש לציין, כי מדובר בתוצאות מאוד טובות עבור השחיינית האילתית שתשתתף בעוד כשבוע וחצי באליפות ישראל לבוגרים שתתקיים באשדות יעקב.

בדרך לגמר


בשבוע שעבר, יצאו שחייני 'הפועל אילת' להשתתף במוקדמות אליפות ישראל לגילאים צעירים, עד גיל 14. לתחרות, שנערכה בשני חלקים, בשדרות ובערד, יצאו 16 שחיינים ושחייניות של 'הפועל אילת', אך רק שתי שחייניות אילתיות, אניה ג'רום, אחותה של יוליה ודנה מידניק הצליחו להעפיל לגמר. לילה מידניק, אחת מהאחיות התאומות, לא הצליחה להעפיל לגמר בגלל פציעה בכתף.

ביום ראשון האחרון, התקיים טקס חלוקת פרסים לספורטאים מצטיינים של עמותת הספורט, בראשותו של אולג צ'רנומוריץ. פרסים הוענקו לאילתים שזכו באליפויות ישראל ובאולימפיאדת העולים בחמישה ענפי ספורט: שחייה, טניס שולחן, היאבקות, איגרוף והתעמלות אומנותית. יוליה בנך, אניה ג'רום, דנה ולילה מידניק, דניאל ספירטוס, דומיניק פרידמן ומורגן קולי מענף השחייה זכו בפרסים.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש