פרסומת
דלג

חגיגה ספורטיבית

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 1/3/2011 23:03 ● ערב ערב 2487
רגע אחרי שרוכבי האופניים פינו את כבישי העיר, ימלאו את העיר בסוף השבוע הבא אלפי ספורטאים מענפי הספורט הלא אולימפיים. סקי מים, פטנק, קנדו ובודו, ריקודים סלוניים ועוד. מה שלא טוב לאולימפיאדה, טוב מאוד לאילת
חגיגה ספורטיבית

מתקפת האירועים הספורטיביים לא עוצרת. רק השבוע הסתיימו בעיר אירועי האופניים השונים שמילאו את אילת במאות רוכבי אופניים, וכבר בסוף השבוע הבא ימלאו את אילת אלפי ספורטאים מהארץ ומחו"ל המשתייכים לענפי הספורט הלא אולימפיים. אלו יצבעו כל פינה אפשרית בעיר. החל מחופי הרחצה, דרך אולמות הספורט, מגרשי הספורט ועוד. מאחורי היוזמה התאחדות 'אילת', ההתאחדות הישראלית לספורט תחרותי לא אולימפי שחברה מזה מספר שנים ליעקב מלכה, מנהל מחלקת האירועים הלאומיים והבינלאומיים בעיר. יחד הם הפכו את האירוע להצלחה שמשוחזרת בכל שנה מחדש. ועם הצלחות לא מתווכחים, עובדה, בכל שנה הולכת וגדלה כמות המשתתפים.
התאחדות 'אילת' מייצגת 30 ענפי ספורט בהם יתחרו המשתתפים באירוע שיתקיים באילת. בין ענפי הספורט המעניינים: רוגבי, ברידג', ג'יו ג'יסטו, סקווש, פטנק, גלגליליות, משיכת חבל, סקי מים, קנדו ובודו, ריקודים סלוניים ועוד.
לצד הספורטאים הישראליים ישתתפו השנה בתחרויות נבחרות מהעולם ביניהן נבחרת פטנק מהולנד ומשבדיה, בנחרות פוטבול מגרמניה, נבחרות אמנויות לחימה מרוסיה, גאורגיה ואזרבייג'אן ואפילו נבחרת הקארטה של ירדן לא תוותר על השתתפות באירוע.
בין המכובדים שיגיעו לעקוב מקרוב אחריה התחרויות תהייה גם שרת התרבות והספורט, ח"כ לימור לבנת, מנכ"ל משרד התרבות והספורט, אורלי פרומן, ראש מנהל הספורט, אורי שפר ועוד.

שתפו את הכתבה בפייסבוק