הדפסה
'היפה והחנון' באילת
מאת: אסטר שטרית גיליון: 2592, 8/3/2013 21:03

יוזמה של סוכן הדוגמניות איציק זנטי, בשיתוף עם 'פארק אבניו', הביא את צוות המלהקים של 'היפה והחנון' לעיר במטרה למצוא את היפות לעונה הבאה של התכנית. "יש סיכוי גדול מאוד שבעונה הבאה של 'היפה והחנון' ישתתפו אילתיות", סיכמה אחת ממלהקות התכנית, אופיר שיזף. סקירה מהשטח

יום חמישי, בר המסעדה 'פארק אבניו' מתמלא בבליינים, צלמים ו-12 דוגמניות אילתיות יפיפיות. את המקום פוקדים צוות המלהקים מחברת ההפקות 'אבוט המאירי' כשמטרתו למצוא דוגמניות לעונה הבאה והרביעית במספר של תכנית הריאליטי 'היפה והחנון'. מאחורי היוזמה עומדים מנכ"ל ובעלים של 'קבוצת זנטי' - סוכנות לאמנים ודוגמנים, האילתי איציק זנטי ומנהלת יחסי הציבור והשיווק של 'פארק אבניו', מאי זיו זרקה. "הכל התחיל כשקיבלתי בקשה מהפקת התכנית לשלוח להם דוגמניות, מיד חשבתי שכדאי לעשות הפקה מעניינת", משחזר זנטי, "אני לא בליין גדול ובכל זאת, בחרתי לעשות את ההפקה ב'פארק אבניו', וזאת הודות למאי זיו זרקה, מנהלת יחסי הציבור של המקום. היא מקסימה, ממש הגרסה הנשית שלי, רק טיפה יותר צעירה ויפה. היא חושבת מחוץ לקופסה ואני מאוד אוהב את זה, זה בדיוק מה שנדרש להרמת הפקות בעיר".האילתיות מככבות
מששמעה הפקת התכנית על הרעיון של זנטי להביא דוגמניות לערב השקה וליהוק, התלהבו והדרימו לאילת. את המקום פקדו כ- 12 דוגמניות יפיפיות אילתיות אותן הצליח ללקט זנטי בשבוע בלבד, זאת כמובן לאחר אודישנים וסינונים. בין הנבחרות המאושרות ישנו זוג אחיות, תאומות לא זהות, שהחליטו להתמודד יחד. הכירו את קארין ואיילין שלמה (21), חיילות משוחררות, שהגיעו לעירנו לפני כחצי שנה מקריית גת ומקוות להגשים את החלום הגדול – להיכנס לעולם הדוגמנות. "עולם הדוגמנות מאוד מושך אותנו והחלטנו לקחת את ההזדמנות הזאת", הן אומרות פה אחד, "אנו מחכות לפריצה הגדולה. להשתתף בתכנית 'היפה והחנון' יכול להוות עבורנו חשיפה טובה, שיכירו אותנו. זה מצוין שיש סוכנות באילת שעוזרת לנו, כך לא צריך לנסוע רחוק ואפשר לעבוד קרוב לבית".

מה החלום?
"להצליח להיות מוכרות, להיות סלב. גם אם רק אחת מאיתנו תצליח – אנחנו מאוד מפרגנות אחת לשנייה. המוטו הוא להצליח".

יש פחדים?
"אנחנו אופטימיות. אנחנו לא מפחדות ממה שיגידו עלינו, כי מי שמכיר אותנו יודע בדיוק מי אנחנו וזה מה שחשוב".

תשכחו מהסטיגמה
כבר אחרי חצות, הבליינים ממלאים את הרחבה וליהוק התכנית תופס מקום בשולחן. תריסר הבנות עולות בזו אחר זו לבמת הפארק ומציגות עצמן, מנסות להשאיר רושם חיובי על צוות הליהוק, ועכשיו, כל שנותר הוא לחכות לתשובות מההפקה. "יש לנו מאגר רחב של מלהקים, ואיציק הינו שם מדובר באילת. הוא הבטיח מסיבת ליהוק עם בנות יפות - ולגמרי קיים את מה שהבטיח. הוא בחור שנעבוד איתו גם בהפקות הבאות שלנו", ציינה מלהקת מטעם 'היפה והחנון', אופיר שיזף.

אילו מתמודדים/ות אתם מחפשים?
"לעונה הקרובה אנחנו מחפשים אנשים בעלי עולם עם תוכן עשיר משלהם, ולגבי הבנות – הכי חשוב שהן יהיו יפות. יפות ברמה שיהיה קשה להוריד מהן את העיניים, ולהבדיל מהסטיגמה של יפה – סתומה, אנחנו מחפשים בחורה מיוחדת, יפה, מצחיקה ובעלת כריזמה".

מה דעתך על הדוגמניות האילתיות?
"יש פה כל כך הרבה בנות אילתיות יפות, ובכלל זה כיף להגיע לעיר הזאת. קבלת הפנים האילתית משמחת בכל מקום, אנשים מושיטים את הידיים וזה ממש לא מובן מאליו. זו עיר מקסימה עם אנשים טובים ויפים".

אז נראה אילתית בעונה הרביעית של 'היפה והחנון'?
"יש סיכוי גדול שישתתפו אילתיות בעונה הבאה, כבר שמתי את האצבע על כמה מהן".

לצבוע את העיר
איציק זנטי (31), יליד אילת, הינו מנכ"ל ובעלים של סוכנות 'זנטי', סוכנות לאמנים ודוגמנים שהוקמה לפני כחצי שנה. זנטי הספיק להפיק כבר מספר לא מבוטל של הפקות אופנה, תצוגות אופנה, לשלוח דוגמניות למותגים הנחשבים ביותר ואף לעבוד עם גדולי התעשייה בתחום, ביניהם הדוגמנית גלית לוי. לפני חודש פתח את משרדו באילת, עם מטרה אחת ברורה - להפוך את העיר לבירת הפקות אופנה.

"אני רוצה לצבוע את העיר, להוסיף לה גוון של אופנה עם הרבה סלבס, להביא מעצבים מוכרים מחו"ל, זה חסר פה", הוא מספר, "יש פה המון בחורות מדהימות, גברים מוכשרים ומוסיקאים נפלאים. העיר שלנו מלאת פוטנציאל. מעבר לזה, אילת זו העיר שלי, אני לא מעוניין לעזוב, אלא רוצה להביא את ההצלחה שלי לכאן, להפוך את אילת לבירת ההפקות של הארץ. לא סתם העסק נקרא 'קבוצת זנטי', כולם נכנסים לקבוצה הזאת, החל מדוגמניות, לקוחות ואפילו מתחרים. אני מאוד אוהב שיתופי פעולה ורואה לנכון לשתף פעולה עם כולם, גם מי שחושב את עצמו למתחרה. במקום לריב על עוגה – נעשה עוגה גדולה, כך כל האנשים הקשורים לתחום האופנה בעיר יצליחו להרים הפקה גדולה ביחד".

ומה בקשר לעתיד הדוגמניות הנבחרות?
"רוב הדוגמניות שלי הן ממרכז הארץ ומחו"ל, אבל בדוגמניות האילתיות יש את התמימות והרצון לבקר בערים הגדולות, התשוקה שיגלו אותן", הוא אומר, "אני גאה בכל אחת ואחת באופן אישי, בכל אחת מהן טמון פוטנציאל מצוין, ואני מאחל בהצלחה לכולן. מעבר לתכנית, הבנות האלו נבחרו להיות אצלי בסוכנות, ואני הולך ליזום המון דברים שיביאו להן עבודה. צריך להכניס לעיר בחורות בביקיני מחלקות פלייארים, הפקות, צילומים, גברים יפים שיזמינו בנות למסיבות, ממש להביא את מיאמי לאילת. זאת השאיפה שלי - אני מקווה לעמוד בזה".


חדשות אילת


© הכתבה הודפסה מאתר "ערב ערב באילת" כל הזכויות שמורות.