פרסומת
דלג

קיבל את ברכת הדרך

מאת: ● 30/3/2011 22:09 ● ערב ערב 2491
בן ביטון עומד להתגייס לשירותו הצבאי כשהוא מצויד ב- 5,000 שקלים ומקום עבודה מובטח ברשת 'ישרוטל'. זאת לאחר שהוכיח את עצמו כמצטיין במסגרת פרויקט שיתופי בין רשת 'ישרוטל' לתיכון 'גולדווטר'. הלכנו לפרגן
קיבל את ברכת הדרך

קבלו יוזמה מקומית מהסוג המבורך: שיתוף פעולה בין מגמת החשמל של תיכון 'גולדווטר' עם רשת 'ישרוטל' הוליד בסופו של דבר סיפור אהבה עם סוף טוב בין אשכול 'רויאל גארדן' 'ישרוטל' לבין בן ביטון, תלמיד המגמה, שבמסגרת לימודיו התחייב ל- 2,000 שעות עבודה במלון ובסופו של דבר התחבב על הצוות והוכיח מוסר עבודה שזיכה אותו רגע לפני גיוס בצ'ק מתנה מכל הלב על סך 5,000 שקלים. ואיזו מתנה נהדרת זו במיוחד כשהיא באה בצירוף שבחים לבביים והבטחה למקום עבודה עתידי שיקלוט אותו אחרי שישתחרר משירות צבאי?

הופתע והתרגש


בחדר הישיבות התכנסה השבוע קבוצה מכובדת של נציגי חינוך ומלונאות, כל זה על מנת להפתיע את בן ביטון שעומד להתגייס בקרוב במסיבת פרידה ובמתנה שניתנה תוך דברי הערכה חמים שיוצאים מן הלב. בן הנרגש לא ציפה למטר השבחים, והמילים נעתקו מפיו. ההורים הגאים עמרם וציפי ביטון מ'מוסך עמרם', שידעו על ההפתעה הצפויה לבנם, הודו לצוות בלבביות. מזל קציר, מנהלת תיכון 'גולדווטר', סיפרה על הפרויקט: "בן השתתף בפרויקט המשך לימודים לכתת י"ג וי"ד ודחה את שירותו הצבאי, וכעת סיים עם תואר הנדסאי חשמל שמזכה אותו במקצוע נחשק". על שיתוף הפעולה המיוחד עם מגמת החשמל סיפרה מנהלת משאבי אנוש 'אשכול 'רויאל גארדן', מיכל בושמת: "רשת 'ישרוטל' אימצה את העתודאים ולקחנו שלושה תלמידים תחת חסותנו על מנת לספק להם הדרכה וליווי תוך שהם מתמקצעים בחשמל". מנכל אשכול 'ישרוטל רויאל גארדן', אדי פינטו, הוסיף: "אנחנו מתחייבים שכשהוא יחזור לעיר, נקבל אותו לעבודה ברשת. בן נתן במשך כשנתיים, שלוש שעות שבועיות והוכיח מוסר עבודה גבוה. חשוב לומר שבן לא קיבל שום 'הנחות' מבחינת המשימות שנדרש אליהן ויפה לראות שהוא מבין המובילים בפרויקט. כן ירבו".

בן...איך ההרגשה?
"זו הפתעה. אני עדיין לא יודע מה לעשות בכסף. היתה שנה קשה".

לאן אתה הולך בצבא?
"כנראה לחיל חימוש".

על המאמץ שעשה בן השנה, מספרים ההורים. עמרם: "לא ראיתי אותו הרבה השנה"...ציפי: "זו גאווה גדולה עבורנו. ההשתתפות בפרויקט באה ממנו. הוא רצה ואנחנו ברכנו על כך".
אלברטו פינקלשטיין, ראש מגמת י"ג י"ד חשמל 'גולדווטר', מציין, שלפרויקט יתרונות רבים עבור המשתתפים: "כולם מתגייסים יחד ועושים קורס יחד. זהו מסלול עם 'רוח גבית', ואנחנו ממשיכים עם הפרויקט גם בשנה הבאה".
בהצלחה לכולם.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש