פרסומת
דלג

בולטים בצמרת

מאת: ● 15/6/2011 11:51 ● ערב ערב 2502
קבוצת הטניס הבכירה ממרכז הטניס באילת הפסידה משחק ראשון העונה בקרב על ראשות הבית, אבל עדיין יש לה סיכוי להיכנס לליגה הארצית, במשחקי המבחן, מהמקום השני בליגה. רגע לפני תחרות אלוף האלופים של המרכז, סיימו חניכי המועדון את סבב התחרויות הרביעי והאחרון. לקראת סוף החודש, תתקיים, לראשונה בעיר, אליפות אילת לזוגות, במגוון קטגוריות, ללא תשלום

ביום חמישי האחרון, הסתיים סבב 'סנטה פה' מספר ארבע, שהוא סבב התחרויות האחרון לפני אלוף האלופים השנתי.
הטורניר העניק ניקוד כפול, ובסיומו נקבעו כל שמונת העולים מכל קטגוריה לטורניר המאסטר השנתי שיתקיים ב- 18 ליוני ובו יוכרזו אלופי אילת השנתיים, הזוכים יקבלו מתנות מחברת המחבטים 'פרינס' וממסעדת 'סנטה פה'.

רשימת הזוכים (מקום ראשון מימין לשמאל):


מיני טניס:
מיני טניס ג+ד – יובל ביסמונט, אורי עופרי, נווה זיגדון, גיא שושן.
מיני טניס ה+ו – ניקיטה רימרוב, שון זמקוב, נויה שמואלי, שי ביטון.

מגרש גדול:
ילדים – אורי בראון, בן בראון, נועם יצחקי, פלג סוויד.
נערים שנה א' – גל איפרגן, שי סלזר, רון אלגרבלי, אהרון סלם.
נערים אקדמיה – ניק קירשמן, זיו פדידה, יונתן מויאל, דוד בלאייב.
נערות – נוי שמואל, יובל בן מוחה, נוי בלישה, אדר קבלו.
נוער אקדמיה – רון אזולאי, אופיר לב, איתמר קוסוור, עוז ביצר.
נוער ב' – רז איפרגן, דוד פייביסקי, שון פינטו.
שחקנים מצטיינים – מתן כץ ושוהם טלקר.

אליפות הצפון שבועות – קריית שמונה


כ- 23 טניסאים אילתים ייצאו בחופשת שבועות לאליפות הצפון כל הדרך עד קריית שמונה. הילדים ילונו אצל משפחות מארחות ויתחרו נגד טובי השחקנים בני גילם בצפון.

ליגת בוגרים


קבוצת 'מ.ט אילת גיל', המשחקת בליגה א', סיימה עם הפסד ביתי בתוצאה 3:1 לראשון לציון בקרב ההתמודדות על ראשות הבית. שחקני אילת הפסידו בשובר שוויון, במשחקים מותחים וצמודים. אלכס ארמייב האילתי ניצח גם הוא במשחק צמוד מאוד.
אילת כמעט והבטיחה את המקום השני כאשר מעמדה זו יוצאים למשחקי מבחן על העלייה לליגה הארצית נגד קבוצה שסיימה במקום השני במחוז מרכז.
'מ.ט אילת אקדמיה' ניצחה בשבת את קבוצת 'ראובן באר שבע', ובכך הבטיחה את ראשות הבית ומשחקי המבחן לעלייה לליגה ב' נגד קבוצה במקום השלישי ממחוז אחר. רועי ברן, עמית ברן, רביבו אביאל וקובי פנחס ניצחו בכל המפגשים שלהם השנה.

אליפות אילת בזוגות


ב- 25 ליוני, תחל אליפות אילת בזוגות אשר תהיה פתוחה לכל האילתים וחובבי הטניס בעיר.
ההרשמה במועדון הטניס הינה חינם. קטגוריות הרשמה: זוגות ילדים, זוגות נוער, זוגות בוגרים, זוגות משפחתי הורים וילדים, זוגות משפחתי אחים ואחיות. כולם מוזמנים לקחת חלק בטורניר.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש