פרסומת
דלג

כדורגל-הטורניר הבינלאומי סגר את המגרשים

מאת: ● 9/11/2010 22:17 ● ערב ערב 2471
טורניר החורף לנערים, בחסות ההתאחדות לכדורגל, ייערך באילת במהלך חודש דצמבר. כדי שהטורניר יתקיים באילת, דרשו נציגי ההתאחדות לשפץ את המתקנים במגרש העירוני ובמגרש 'רבין' ולעשות שזרוע חורף בשני המגרשים. התוצאה הסופית: אילת תרוויח מתקנים מושקעים. הבעיה העיקרית: קיום משחק הבית מול מוליכת הליגה- 'עירוני נתיבות'. מנהל אגף הספורט, אורן אלמוג: "עוד חודש המגרשים יהיו כמו בוומבלי"משאיות חול כיסו השבוע את משטח הדשא במגרש 'רבין', וממטרות מים מרטיבות מדי כמה שעות את האדמה. הדשא במגרש העירוני בלגונה עבר כיסוח רציני, לקראת הארוע שיעבור בסוף השבוע. השיפוצים ההיקפיים בשני מגרשי הכדורגל באילת היו חשובים, אבל לא בטוח שזה היה קורה אלמלא ההתאחדות לכדורגל היתה קובעת לקיים בעיר את טורניר החורף לנבחרות נערים עד גיל 16 שיתקיים בין השמיני ל- 12 בדצמבר.
נציגי ההתאחדות לכדורגל ביקרו במגרשים באילת וביקשו מאגף הספורט בעיריית אילת, בראשותו של אורן אלמוג, לשפץ את המתקנים. בסיור שערכו נציגי ההתאחדות לכדורגל, הם ביקשו מספר דברים בסיסיים, כדי לקיים את הטורניר באילת.

במגרש 'רבין' נעשה שזרוע חדשני. בגלל הבדלי הגבהים, המגרש כולו כוסה בחול. לאחר מכן, מפלסת עם לייזר מודדת את הגובה במדויק ועוזרת ליישר את המגרש.

גם המגרש העירוני יעבור בסוף השבוע שזרוע חורף, אבל פחות רציני. הבעיה היא שבמשך חודש, יושבתו שני המגרשים, ורק המגרש הקטן ישמש את כל הקבוצות לאימונים. בדיעבד, מדובר בהשקעה גדולה, טובה ונכונה, אך מצד שני, עלולה 'בני אילת' להפסיד ביתיות במשחק נגד נתיבות, ובקבוצה חוששים שזה אכן מה שיקרה.

"אם לא תהיה ברירה, הם יעלו על המגרש", אמר השבוע מנהל אגף הספורט, אורן אלמוג. "אומנם כדי שהשזרוע ייקלט, צריכים מינימום שלושה שבועות, ואם עולים אחרי שבועיים, פוגעים בחלק מהזרעים ואז צריכים לערוך עוד תיקונים", הוסיף אלמוג.

בימים אלה, מנסים באגף הספורט לדחות את המשחק הביתי הבא של אילת בליגה. "ההתאחדות מעורבת באופן עקיף בתנאים שנוצרו", הסביר אלמוג, "אני מקווה שיעזרו לנו".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש