פרסומת
דלג

ומי הבא בתור?-''בני אילת' – 'צפרירים חולון' 3: 1

מאת: ● 9/2/2011 16:17 ● ערב ערב 2484
עשרה כרטיסים צהובים, שלושה כרטיסים אדומים, ארבעה שערים ופנדל שהוחמץ. זה השלל שקיבלנו בניצחון של אילת על צפרירים, שהעלה אותה למקום הרביעי בליגה, עם מספר נקודות זהה למקום השלישי. השוער, נתי בן דהן ואבישי אטיאס הורחקו באדום, לאטיאס זו הפעם השנייה מתחילת העונה
ומי הבא בתור?-''בני אילת' – 'צפרירים חולון' 3: 1באגודת הכדורגל של 'בני אילת' הסתכלו על דבר אחד בתום משחק הניצחון בליגה על 'צפרירים חולון': על כך שהקבוצה הבטיחה סופית את ההישארות בליגה, גם אם חלילה תפסיד את כל המשחקים, עד תום העונה. את אף אחד כנראה לא ממש עניין לעשות חשבון פשוט ולראות שהניצחון של 'בני אילת' על חולון והתוצאות של הקבוצות האחרות מקפיצים את הקבוצה של איברהים אבו רקייק למקום הרביעי, עם מספר נקודות זהה למקום השלישי, וכאן טמון הסוד של 'בני אילת' העונה. הצניעות, השקט התעשייתי הלחץ על שער האורחים מהפתיחה הניבו פרי. כבר בדקה ה-13, היתל עידו אליהו במגן שלו, באגף ימין, עבר שחקן נוסף והוציא כדור רוחב לאבישי אטיאס שהגיח מאחור וירה טיל מקרוב לרשת העליונה, 0:1 לאילת.
כעבור ארבע דקות (17), השוותה חולון ל- 1: 1. אור גירו האורח באחד על אחד מול נתי בן דהן הצליח להכניע אותו. אילת המשיכה לתקוף, ובדקה ה- 26, החזירה לעצמה את היתרון. לי זליאט השאיר בכדור עומק גדול את אבי מלכה בודד מול שוער צפרירים, דניאל מכלוף, והחלוץ בעט לפינה הרחוקה, 1:2 ל'בני אילת'.
בדקה ה- 65, עבר עידו אליהו במבצע נאה את בלם חולון, יוגב לרמן ואת השוער, ומול שער חשוף בעט, אולם רן מסיקה שהגיח מאחור הדף את הכדור בידו. השופט הצביע על הנקודה הלבנה, שלף אדום למסיקה האורח וקבע פנדל לאילת, שאותו החמיץ עידו אליהו.
אילת לא נבהלה יותר מדי ובדקה ה-69, הגדילה את היתרון. ליאור עמר מסר למרכז, שם ניצב המצטיין במשחק, אבי מלכה, שפרץ מצד שמאל, עבר שחקן, פרגן לעידו אליהו וקבע 1:3 לאילת.
שתי דקות מאוחר יותר, ביצע אטיאס עבירה מיותרת במרכז המגרש, ראה את הצהוב השני ואת האדום. מכאן ואילך, דעך המשחק ובדקה ה-90, נותרה אילת בתשעה שחקנים. השוער, נתנאל בן דהן, התמהמה בהוצאת כדור וראה את הצהוב השני (הראשון היה על דיבורים מיותרים בתחילת המשחק) ואת האדום. מאמן 'בני אילת', איברהים אבו רקיק, שבא בטענות לשופט, מצא גם את עצמו מורחק.

הרכב אילת: בן דהן (הורחק- 90 לוי), מזרחי, עמרייה, עמאר, זינו, סרחאן, אטיאס (הורחק- 71), זליאט (בן שמואל- 70), קהא, אליהו ומלכה.

ביום שישי, תצא 'בני אילת' למשחק חוץ נגד 'מכבי עירוני עמישב' פתח תקווה, במסגרת המחזור ה- 18 בליגה א' דרום. בסיבוב הקודם, זה נגמר בתיקו 1: 1.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש