פרסומת
דלג

'הפועל אילת' – 'מכבי גדרה' 77: 69

מאת: ● 14/12/2011 21:42 ● ערב ערב 2528
'הפועל אילת' התקשתה לנצח את 'מכבי גדרה' באולם הביתי, אך לבסוף הצליחה לעשות זאת ולרשום את ניצחונה השישי בליגה. אילת כבר הובילה ב- 15 נקודות הפרש, אך האורחים מגדרה חזרו למשחק ופיגרו בנקודה בלבד. רק שלשה של אופיר סניור הצילה את המשחק. יום לפני כן, חבל אילות הובסה בביתה על ידי גדרה
'הפועל אילת' – 'מכבי גדרה' 77: 69אנחת רווחה גדולה שחררו בקבוצת הכדורסל של 'הפועל אילת' לאחר הניצחון הביתי על 'מכבי גדרה'. הפסד היה גומר סופית את הסיכויים של הקבוצה להתמודד על כרטיס העלייה ללאומית, למרות שעדיין הסיכויים לכך היו ונותרו קלושים.

בהתחשב בכך שגדרה ערכה שני משחקים ביומיים, בקבוצת 'הפועל אילת' צריכים להיות מודאגים איך קבוצה ששיחקה יום קודם לכן ומגיעה עייפה, כמעט מצליחה לנצח? עד למשחק החוץ הבא בירושלים, נגד פסגת זאב, יצטרך מאמן הקבוצה, עידן לנקרי, למצוא פתרונות איך מצליחים להתגבר על חוסר היציבות. 'הפועל אילת' אומנם הובילה לאורך כל המשחק, אבל בדקות מסוימות, הצליחו האורחים לשתק את ההתקפה האילתית.

ברבע הראשון, רשמה אילת יתרון קל 19: 16. עד המחצית, מגדילה את הפער, וסניור בשלשה קובע את תוצאת המחצית 44: 31 לאילת.

ברבע השלישי, תוך חמש דקות, רצים האורחים ל-0: 8. רק שלשה של אוריה מזרחי, שנכנס כמחליף, שחררה קצת לחץ. דקה וחצי לסיום הרבע השלישי, במשחק הגנה מצוין, האורחים הצליחו לצמק לנקודה, אבל שוב, שלשה של מזרחי עם הבאזר, קבע חמש הפרש 59: 54 לאילת.

ברבע האחרון, אחרי שלשה של סניור, ברחה אילת ליתרון 15 נקודות הפרש, שלא החזיק מעמד. שתי דקות וחצי לסיום, גדרה שוב צימקה לנקודה. עידן לנקרי לוקח פסק זמן, סניור קלע שלשה קריטית שהעלתה את אילת ליתרון 73: 69. דקה לסיום, איתי קרביוב חטף כדור וקלע מתחת לסל. יוני קרוגלי הוסיף עוד שתי נקודות כדי לחתום את התוצאה.

בקבוצת הכדורסל של 'הפועל חבל אילות' הסתבכו עוד יותר בתחתית, לאחר ההפסד 54: 68 ל'מכבי גדרה'. עבור הקבוצה של יוני אלוני, המשחק נגד גדרה ומשחק נוסף בבית, בעוד כשבועיים נגד רחובות, נחשבים לקריטיים.

ביום רביעי (לאחר סגירת הגיליון), יצאה חבל אילות למשחק חוץ קשה נגד 'עירוני באר שבע'. בקבוצה של אלוני לא לוקחים בחשבון ניצחון בבאר שבע, אבל אם יצליחו להפתיע, עוד ניצחון נגד רחובות ירחיק אותה מהתחתית.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש