פרסומת
דלג

שריפה נוספת ב'סינג סינג'

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● 23/6/2012 01:22 ● ערב ערב 2555
כאילו שלא די למתחם ה'סינג סינג' המושמץ, באה בסוף השבוע האחרון שריפה שכילתה את אחת הדירות ואיימה להתפשט אל דירות נוספות, אלמלא פעלו כוחות הכיבוי במהירות ומנעו את התפשטותה
שריפה נוספת ב'סינג סינג'

לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

שריפה פרצה ביום חמישי שעבר בדירת קרקע באחד מבנייני מתחם ה'סינג סינג'. השריפה, אשר מקורה אינו ברור כרגע, כילתה את הדירה ואיימה להתפשט לדירות נוספות בבניין. לדברי שכנים המתגוררים במקום, הדירה הינה נכס נטוש, המהווה מפגע תברואתי מזה זמן רב, והשריפה האחרונה אינה הראשונה שמתרחשת בו, אף שהפעם כילתה השריפה את הדירה כולה. כוחות הכיבוי שהגיעו למקום נאלצו לפעול דרך אחת הדירות הסמוכות במטרה להשתלט על האש, אשר כובתה לבסוף מבלי שנרשמו פגיעות בגוף, ומבלי שנגרם נזק לדירות נוספות במתחם, מלבד לקיר החיצוני של הבניין שהושחר.

דיירי המתחם פנו לעירייה בבקשה לפנות את הפסולת הרבה שנותרה במקום לאחר השריפה, ולאחר התערבות 'ערב ערב', הגיעו למקום ביום שלישי השבוע, נציגי העירייה וכיבוי אש ולדיירים הובטח כי המקום יפונה במהלך השבוע הקרוב, וכן ייכרת עץ אשר תרם ככל הנראה להתפשטות האש. במענה לפנייתנו מסרה דוברת העירייה: "רק היום (יום שלישי - ר.נ) אותרו בעלי הנכס, שכלל לא ידעו על השריפה. מנכ״ל העירייה הנחה את גורמי העירייה לפנות ולנקות את השטח". 'ערב ערב' ימשיך לעקוב.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש