פרסומת
דלג

נתפס פדופיל שהודה בעשרות מקרים

מאת: ● ● ערב ערב 2121
המשטרה עצרה השבוע תושב אילת, המוכר למשטרה כפדופיל. המשטרה מייחסת לחשוד עשרות מקרים קשים של תקיפת קטינים, שבוצעו בעיר בשנתיים האחרונות. החשוד הודה ב-20 מקרים בהם ביצע עבירות מין בילדים באילת. חלק מהילדים כבר מסרו את גירסתם במשטרת אילת, המשטרה ממשיכה לחקור ולא מן הנמנע כי יתגלו מקרים נוספים.
נתפס פדופיל שהודה בעשרות מקרים

אימת האימהות
הפדופיל ביצע במשך כשנתיים, עבירות מיניות קשות כנגד ילדות בגילאי 5-7 בממוצע של לפחות מקרה אחד בחודש. הוא נהג לבצע את זממו בגנים ציבוריים ברחבי העיר והיה מושא לאימתן של אימהות רבות, שחששו לשלוח את ילדיהן לשחק בקרבת הבית. על פי שיטת הפעולה והדפוס הקבוע של ביצוע העבירות, נוטה המשטרה לייחס לחשוד עשרות מקרים של תקיפה מינית בילדים שבוצעו בעיר בשנתיים האחרונות. מדובר בגבר בן 37 המתגורר באילת מזה כ-4 שנים ועובד באחד מבתי המלון בעיר. החשוד מוכר למשטרה בתחום עבירות המין כלפי קטינים, עבירות אותן ביצע כשהתגורר במרכז הארץ. במהלך חקירתו מיום שנעצר ב-15.2 הודה ב- כ- 20 מקרים אותם ביצע באילת. בראש צוות החקירה שפיענח את המקרים עמדה רפ"ק אורלי אתאיש קצינת הנוער במשטרת אילת שנעזרה בבילוש ובאנשי המודיעין. במשך כשנתיים, בעקבות עשרות תלונות על תקיפה מינית של ילדים בעיר, ניהלה המשטרה חקירה מקיפה במטרה לאתר את הפדופיל. הפעילות כללה פריסת כוחות במקומות בהם נהג להטריד את הילדים ועריכת מיפוי מקיף של כל עברייני המין המוכרים למשטרה, המתגוררים באילת. במהלך החקירה, נעצרו, נחקרו, ושוחררו יותר מ-9 חשודים. השבוע נושמים במשטרה לרווחה ומציינים בסיפוק כי נעצר החשוד, שככל הנראה ביצע את מרבית המקרים של עבירות מין כלפי קטינים שדווחו למשטרה במהלך התקופה האמורה. המשטרה פונה להורים ומבקשת שידווחו על מקרים של מעשים שבוצעו בילדיהם ושלא התלוננו על כך עדיין במשטרה. קיים חשד סביר, כי החשוד ביצע עבירות כלפי קטינים בעיר מעבר לאלה הידועות עד כה למשטרה.
מעצרו של החשוד הוארך ב-11 יום. הוטל צו איסור פרסום על זהותו של החשוד ושיטת ביצוע העבירות ע"י החשוד. הצו בתוקף עד ל-26.2.04.

תמונת כתבה
הפדופיל מובל למאסר. צילומים: י.בן יתח.