פרסומת
דלג

כמחצית מתלמידי בית הספר 'היובל' נשארו בבית

מאת: עומר כרמון ● 9/9/2012 09:34 ● ערב ערב 2064
שביעות רצון בקרב חברי ועד ההורים בבית הספר 'היובל', לאחר שכמחצית מההורים החליטו לא לשלוח את ילדיהם לבית הספר, כמחאה על שילוב ילדי המסתננים. הורי המסתננים הגיעו למוסד החינוכי עם ילדיהם ובחרו להתעלם מההמולה סביבם
כמחצית מתלמידי בית הספר 'היובל' נשארו בבית

שביעות רצון בקרב חברי ועד ההורים בבית הספר 'היובל', לאחר שכמחצית מההורים החליטו לא לשלוח את ילדיהם לבית הספר, כמחאה על שילוב ילדי המסתננים.

גם ביום ראשון הפגינו מספר הורים בשער בית הספר, אליהם הצטרף גם הפעיל נגד המסתננים, סימון בן דוד. הורי המסתננים הגיעו למוסד החינוכי עם ילדיהם ובחרו להתעלם מההמולה סביבם.

תמונת כתבה
צילם: עומר כרמון


מהעירייה נמסר: "בהתאם להחלטת בית המשפט העליון, נקלטו בארבעה בתי ספר: 'מצפה ים', 'היובל', תיכון ע"ש רבין וקידום נוער, כ – 30 תלמידים. התלמידים ילמדו בכיתות קלט רב גיליות נפרדות. בבית ספר 'היובל', ילמדו בכיתה אחת, אחד עשר תלמידי כיתות ב'-ג', בבית הספר 'מצפה ים' ילמדו בכיתה אחת, שמונה תלמידי כיתות ד'-ה'-ו', בתיכון ע"ש רבין ילמדו בכיתה אחת, שבעה תלמידי כיתות ז'-ח'-ט' ובקידום נוער ארבעה תלמידי י'-י"א-י"ב.

לטובת העניין הקצה משרד החינוך צוות מורים נפרד, בנוסף לצוות המורים הפועל בבית הספר ומשאבים נוספים שיינתנו ככל שיידרש. ראוי לציין שכל התלמידים למדו בבית ספר 'נוף אילות' במהלך השנים האחרונות, בית ספר שהיה בפיקוח משרד החינוך ופעל על פי תכניות המשרד. על פי פסיקת בית המשפט העליון נרשמו תלמידים אלה באגף החינוך כנדרש ושובצו בהתאם. פעילות הסברה נרחבת התקיימה עם פתיחת שנת הלימודים בבתי הספר בכלל ובבתי הספר הקולטים בפרט, במטרה להבהיר לכלל התלמידים ולהדגיש מחדש את הנושא של סובלנות וקבלת השונה".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש