פרסומת
דלג

חשד: תושבי אילת שדדו מסתננים

מאת: מערכת ערב ערב ● 6/1/2013 10:07 ● ערב ערב 2064
בחודשים האחרונים התקבלו במשטרת מרחב אילת מספר תלונות בדבר תקיפה ושוד של מסתננים במהלכם הוכו באכזריות עד שנזקקו לטיפול רפואי בבית החולים. בנוסף נשדדו מהם הטלפונים הניידים שלהם. לאור חומרת האירועים הטיל מפקד מרחב אילת, נצ"מ רון גרטנר את החקירה של היחידה המרכזית של מרחב אילת במטרה לאסוף ראיות ולהביא למעצר השודדים
חשד: תושבי אילת שדדו מסתננים

ממשטרת אילת נמסר, כי ארבעה תושבי אילת בהם קטין נעצרו ביום שבת, בחשד כי תקפו ושדדו מסתננים במספר מקרים בחודשים האחרונים.

בחודשים האחרונים התקבלו במשטרת מרחב אילת מספר תלונות בדבר תקיפה ושוד של מסתננים במהלכם הוכו באכזריות עד שנזקקו לטיפול רפואי בבית החולים. בנוסף נשדדו מהם הטלפונים הניידים שלהם. לאור חומרת האירועים הטיל מפקד מרחב אילת, נצ"מ רון גרטנר את החקירה של היחידה המרכזית של מרחב אילת במטרה לאסוף ראיות ולהביא למעצר השודדים.

בשעות הבוקר המוקדמות של יום שבת, התקבל דיווח על מקרה נוסף בו הותקף מסתנן בשכונת יעלים בעיר. אזרח ערני רשם את מספר לוחית הזיהוי של רכב החשודים שנמלט מהמקום ודיווח על כך למשטרה. בסריקות שערכו שוטרי הסיור של משטרת מרחב אילת שהוזעקו למקום אותר הרכב ובו החשודים. בחיפוש שערכו השוטרים ברכב נמצאו כלי התקפה רבים ובהם: אלת מתכת, תרסיס גז מדמיע, סכין, כפפות ועוד ששימשו על פי החשד למעשי התקיפה והשוד. הארבעה, צעירים תושבי אילת בהם קטין נעצרו לחקירה במחלק התשאול של משטרת מרחב אילת בה קשרו עצמם לשני מקרי תקיפה ושוד. בנוסף נבדקת מעורבות החבורה במקרים נוספים.