פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● 13/2/2013 12:44 ● ערב ערב 2589
אפטר שוק

תמונת כתבה


בכל שנה הם חוגגים ובכל שנה החגיגה הזויה יותר מקודמתה. ככה זה כשאתה צלם שרגיל לתעד את חיי הלילה ואת חגיגות ימי ההולדת של הבליינים וכשמגיע זמנך לחגוג מחזירים לך הבליינים בגדול. כמובן שאנחנו מדברים על הצלמים יואל מור ושי בלן שהתחילו את חגיגות יום הולדתם ב'פארק אבניו' בערב שכולו 'ואן גוך' וקרמבו והמשיכו לאורך כל השבוע במקומות הבילוי השונים בעיר. כל עדת הצלמים התכנסה באותו ערב בפארק והם לא התפזרו משם עד שהשניים לא כוסו בכל הגוף בעוגות יום הולדת וקצפת שנמרחו עליהם. מזל טוב, כבר אמרנו?! צילומים: אריק כהן

תמונת כתבה


למרות שקריוקי לא היה חסר לשף דודי קקון גם בתאילנד כי למזלו יש שם כמה מסעדות ישראליות שדואגות לישראלים ומקיימות במקום ערבי קריוקי, עם נחיתתו בארץ, הוא הספיק לנוח ערב אחד ויום למחרת כבר התייצב בליין הקריוקי של ה'ביטלס' בהנחייתו של איתמר אלוק, שם הפליא בקולו וסחט לא מעט מחיאות כפיים. בתמונה דודי קקון עם איש הקבע איציק קלפון שהשבוע גם הוא ארז את עצמו לטובת חופשה בתאילנד והיחצן מתן אזולאי.

תמונת כתבה


מזל טוב ליחצן מועדון ה'גוסיפ' רועי שממה שחגג את יום הולדתו בהפקה גדולה וחגיגית בחסות 'דונה ויקטוריה' חנות ההלבשה התחתונה שהתקיימה במועדון. כל המי ומי של אילת, כולל אנשי הלילה ובליינים רבים הגיעו לאחל מזל טוב וכמובן לצפות במיטב המסורת האילתית – הדבקת עוגת יום ההולדת לפנים. תאמינו או לא היה בהחלט מי שליקק את הקצפת. בהזדמנות זו נאחל גם מזל טוב ליחצן 'התעשייה' וה'גוסיפ' שגיב אמירה שחגג לאחרונה במועדון 3 שנים בחיי הלילה בהפקה שהתקיימה בחסות הקולנוע 7 מימדים שב'פארק הקרח'.

תמונת כתבה


המדור מאחל בהצלחה ליקיר עמראן ממלון 'הרודס' ואחד מהבליינים המוכרים בעיר שחגג בסוף השבוע האחרון את מסיבת הפרידה שלו מאילת. החגיגות התחילו ביום חמישי במועדון 'התעשייה' והסתיימו יום למחרת עם החברים הרבים במועדון ה'ג'ויה' לשם גם המדור הגיע כדי לאחל בהצלחה. בהזדמנות זו נאחל גם מזל טוב לחייל ירין חזן שחגג בשבוע שעבר את יום הולדתו. החגיגות התחילו עם הרמת כוסית לחיים במועדון ה'גוסיפ' לשם הגיע עם בת הזוג כדי להרים כוסית עם יחצן המועדון מיכאל ארז'ואן והמשיך מאוחר יותר במועדון ה'ג'ויה' שם גם כובד עם שמפנייה וזיקוקים ובעיקר הרבה שמח. את חגיגות יום ההולדת הוא סיים עם התעוררות מוקדמת במיוחד יום למחרת, כי מה לעשות והצבא מחכה...

תמונת כתבה


ללא ספק אחד מרגעי השיא של השבוע שעבר היה נוכחותו של יובל המבולבל באילת והגעתו לבלות במקומות הבילוי השונים, בעיקר במרכז התיירות. היה כבר מי שאמר ש"כנראה להרים צ׳ייסר עם יובל המבולבל היה אחד מרגעי השיא בחיי....". מי שדאגו להקות את יובל כל הערב ולגרום לו לזרום עם הבליינים עם תמונות חופשי חופשי כל הערב והרבה זכרונות מצחיקים היה אביב אזרן מ'האקדמיה', החבר'ה מה'ברדק' וכמובן גם צוות הברמנים של ה'אדוויס' שדאגו להכניס אותו לתוך הבר ולתפקד גם כברמן.

תמונת כתבה


בלילות הקרים שתוקפים את אילת לאחרונה, אחד מהאנשים שהמדור הכי פחות דואג להם הוא שוקי זילברמן, הבעלים של 'בר האקדמיה', שכידוע דואג בעצמו לכל הבליינים שיהיה להם חם, אבל בהחלט דואג גם לעצמו. בצמוד ל'אקדמיה', יש את ה'ברברי', שזילברמן הוא גם בעליו, ומדי לילה הוא דואג לפנק את עצמו בהמבורגר עסיסי אותו הוא אוכל בכיף על הבר. לנו זה גרם להזיל ריר ולרוץ מיד להזמין מנה.

תמונת כתבה


המדור, שרגיל להסתובב בשעות הלילה במרכז התיירות, קלט באחד מהלילות האחרונים תור ארוך מאוד בכניסה לפאב 'הברדק'. המדור, שחשב שמחלקים שם כסף בחינם, השתחל איכשהו פנימה וגילה שמדובר בסך הכל באנשי לילה שמעריכים מוזיקה איכותית ואלכוהול לא פחות איכותי. המדור נשאר במשך שעה ארוכה ונהנה מהפינוקים של תומאס לוי - הבעלים של המקום.

תמונת כתבה


גם יוני פארג', מעצב השיער שעסוק מאוד בתקופה האחרונה בסידור הפריזורה של תיירים רבים מרוסיה ומצרפת שנופשים באילת, לא מפספס אף פעם את ליין הקריוקי של ה'פארק אבניו' בהנחייתו של חברו הטוב - איתי קרן, שהוא גם הבעלים של 'עולם הספר', שעובד באופן שוטף ויומיומי עם יוני וצוות המספרה שלו.

תמונת כתבה


מזל טוב למתי גולדשמיט שחגג את יום הולדתו ה-28. מתי, אילתי שלומד בשדה בוקר הגיע לפאב ה'מייקס פלייס' לחגוג את יום הולדתו עם החברים הקרובים אורטל, שיבת, נופר, לאה, אושרי, ליאור, מיטל וגלעד והופתע על ידם עם עוגה לכבוד החגיגה.

תמונת כתבה


מזל טוב גם לאולג שחגג בפאב ה'מאנקיס' את יום הולדתו ה-22. לא מעט חברים הגיעו לקחת חלק בחגיגה הגדולה והשמחה במיוחד שהתקיימה במקום וביניהם אירה, ג'וני , וינס , יורה , ייבגני העין , ייבגני הגדול , ייבגני הנשוי , אולג , אורלי , טימיר, ריטה , מרינה , כריסטינה , אוליסיה , אלקס , בופו וכמובן מי שהוזמן לתעד את חגיגת האלכוהול הגדולה צלמנו זוהר רביבו.

תמונת כתבה


נסיים את מקבץ ימי ההולדת עם הרבה מזל טוב לארז מכטינגר הבעלים של 'המזח 99' שחגג במקום את יום הולדתו בהפקה חגיגית וגדולה עם מיטב אנשי העסקים של העיר והבליינים הקבועים של המקום. מי שלא הגיע הפסיד בהחלט ערב שווה במיוחד שכלל ריקודים על הבר, סושי כיד המלך חופשי חופשי, תותים, מפלי שוקולד ועוגת שוקולד שווה במיוחד.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש