פרסומת
דלג

"התוכנית שלנו לא תהיה סטנדרטית"

מאת: עומר כרמון ● 25/7/2013 12:05 ● ערב ערב 2612
מאות בני אדם הגיעו ביום ראשון לפתיחת מטה הבחירות של סיעת 'ייחוד אילת'. מנכ"ל הנמל, גדעון גולבר, ביקש לברך ואמר: "סטס אמר לי לפני מספר שבועות שהוא רץ למועצה, ואמרתי: 'סופסוף אנשים איכותיים שהיו הרוב הדומם, החליטו לעשות מעשה'
''התוכנית שלנו לא תהיה סטנדרטית''מאות בני אדם הגיעו ביום ראשון לפתיחת מטה הבחירות של סיעת 'ייחוד אילת'. בין המברכים היו המועמדים לראשות העירייה - דובי כהן, לימור להב ואהרון חי, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק התיירות - יוסי חן, מנכ"ל הנמל - גדעון גולבר, יו"ר סיעת י.ח.ד – חיים עמר, יו"ר מועצת סניף הליכוד בעיר - עיוש אלמליח, וחברים רבים ושותפים לדרך. את המזוזה קבע רב שכונת השחמון, שמעון אייזנבך.

יו"ר הסיעה, סטס דינקין, אמר לתומכיו: "אני מתרגש מאוד. זאת פעם ראשונה בחיי שאני נושא נאום מול חבריי ותומכי. לאט לאט אתרגל ואכנס לנעליים. תפקידנו להפוך את אילת לייחודית ומיוחדת. לאילת באתי בגיל 23. בניתי את תפקידי יחד אתכם ואהבתי את כל תושבי העיר. אני מרגיש אחריות ושותפות גורל לעיר שלנו ובכוונתו לייצג את כל שכבות הציבור. כולם שווים בעיניי. בקרוב אציג את המצע של 'ייחוד אילת' שישקף את הצרכים והדרישות של תושבי העיר. התוכנית תהיה מיוחדת ולא סטנדרטית. אני בטוח שנצליח במטרות שלנו ונחזק את הקשר בין התושבים להנהגת העירייה. לכולם תהיה אוזן קשבת וכתף תומכת בכל בעיה ובקשה".

מנכ"ל הנמל, גדעון גולבר, ביקש לברך ואמר: "סטס אמר לי לפני מספר שבועות שהוא רץ למועצה, ואמרתי: 'סופסוף אנשים איכותיים שהיו הרוב הדומם, החליטו לעשות מעשה'. סטס הוא איש חכם והגון ויודע לעשות דברים. הוא בולדוזר אמיתי ואם אדם כזה נכנס לפוליטיקה, אנחנו יכולים רק לברך. אשרי העיר שיש לה אנשים כמוך שיישבו במועצה".


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש