פרסומת
דלג

שוטרי אילת חוללו נסים

מאת: מערכת ערב ערב ● 8/9/2013 22:52 ● ערב ערב 2064
שוטרי יחידות השיטור העירוני, משטרת התיירות, מחלק הבילוש והשוטרים הקהילתיים נרתמו ערב השנה החדשה לשיפוץ בית הדיור המוגן של ארגון אקים באילת. במהלך השיפוץ פנה אחד מדיירי המקום וסיפר כי חלומם של הדיירים הוא פינת חי בו יוכלו לצפות וללטף את בעלי החיים. 48 שעות של עבודה בחצר הבית הביאו להקמתה של פינת חי לתפארת
שוטרי אילת חוללו נסים

תמונת כתבה
פינת חי לפני

תמונת כתבה
פינת חי אחרי


שוטרי יחידות השיטור העירוני, משטרת התיירות, מחלק הבילוש והשוטרים הקהילתיים נרתמו ערב השנה החדשה לשיפוץ בית הדיור המוגן של ארגון אקים באילת. בית אקים מהווה מסגרת של דיור מוגן לאנשים עם מוגבלות שכלית. השוטרים ערכו שיפוץ כללי לגינת הבית שכלל ניקוי, בניית מסלעה, חידוש מערכת ההשקיה ושתילת פרחים מרהיבים ביופיים. בנוסף צבעו השוטרים את פנים הבית וביצעו תיקונים קלים. במהלך השיפוץ פנה אחד מדיירי המקום וסיפר כי חלומם של הדיירים הוא פינת חי בו יוכלו לצפות וללטף את בעלי החיים. 48 שעות של עבודה בחצר הבית הביאו להקמתה של פינת חי לתפארת הכוללת ארנבות וכלוב תוכים. את היוזמה המיוחדת הגה קצין הבילוש של משטרת מרחב אילת, מפקח שרון זנטי.
גן 'ניצן' במרכז להתפתחות הילד בשכונת יעלים זכה גם הוא לחידוש. טרם החג הגיעו אליו שוטרי מרחב אילת וחידשו את צמחיית המקום. כזכור לפני כשנה פשטו שוטרי אילת על הגן ובמשך יממה שינו ב-180 מעלות את מראהו של הגן המשמש לילדים בחינוך המיוחד. ציירו השוטרים שמים, עננים ודגים ושאר השוטרים ביצעו את עבודות הגינון והשיפוצים. קצין האג"מ שיטור וקהילה של משטרת אילת רפ"ק טירן יהוד חילק לילדי הגן שי צנוע מתנת משטרת אילת.

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה


חדשות אילת