פרסומת
דלג

אדם איים להתאבד על גג הרווחה - חים עמר: העובדות אינן עומדות בעומס

מאת: עומר כרמון ● 12/4/2014 22:21 ● ערב ערב 2649
בתגובה לטענותיו של חיים עמר נמסר מהעירייה: "מאז נפתח מסלול ללימודי תואר ראשון ושני לעבודה סוציאלית בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון בעידודו של ראש העירייה, אוישו כל התקנים של העובדים הסוציאליים באגף לשירותים חברתיים בעירייה ואלה פועלים להעניק את מיטב ומרב השירותים במקצועיות וביעילות למטופלי האגף
אדם איים להתאבד על גג הרווחה - חים עמר: העובדות אינן עומדות בעומסביום ראשון התבצר אדם על גג בניין אגף הרווחה בעיר. הוא כרך חבל סביב צווארו ואיים להתאבד. כוחות החירום שהגיעו למקום הניחו מזרון גדול על המדרכה וניהלו מו"מ עם האיש, שלבסוף התרצה והסגיר עצמו לשוטרים.

חבר המועצה, חיים עמר, אמר ל'ערב ערב', כי מצוקת אותו אדם, היא רק קצה הקרחון למצבם הקשה של תושבים בעיר, שלדבריו, בשל מחסור בכוח אדם, אינם מקבלים את השירות הראוי. "עובדות הרווחה חוששות להתלונן, כי הן מפחדות שיפטרו אותן", אמר עמר. "יש 3,000 תיקים שממתינים באגף הרווחה, ובגלל מחסור בכוח אדם, חלקם אינו מקבל את הטיפול הראוי. בשיחות שלי עם עובדות הרווחה,התברר לי שהמצב קשה. הן זקוקות לסיוע דחוף של כוח אדם".

בתגובה לטענותיו של חיים עמר נמסר מהעירייה: "מאז נפתח מסלול ללימודי תואר ראשון ושני לעבודה סוציאלית בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון בעידודו של ראש העירייה, אוישו כל התקנים של העובדים הסוציאליים באגף לשירותים חברתיים בעירייה ואלה פועלים להעניק את מיטב ומרב השירותים במקצועיות וביעילות למטופלי האגף.

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

צילם: עומר כרמוןחדשות אילת