פרסומת
דלג

מותק

מאת: ● ● ערב ערב 2070
מותק


פתיחה רשמית
בשלישי שעבר נפתח מועדון הבלאק רשמית, מאות בליינים הציפו את המועדון שהלהיב את הקהל בהופעה חיה, של להקת הג''ירפות והזמר המזרחי קובי פרץ. היה שמח.

בילוי של אהבה
ואם כבר בלאק, אז ביום האהבה, נראו מבלים ונהנים במועדון, הילה ואביחי (משלומי אופנועים). כשנשאלו השניים, למה הם לא חוגגים את יום האהבה, בבית או בחדר המיטות, הסבירו השניים למותק "כי השנה החלטנו לחגוג מחוץ לבית, לשנות אווירה", מותק מציע לשניים לאמץ את הרעיון באופן קבוע.

תמונת כתבה


מנוחת העובדים
בכל מסעדה יש את זוג המלצרים, שיודע לפנק ולשרת את הלקוח, ביחד ולחוד בדרך מקורית. אסף ויובל מצוות המלצרים של מסעדת "קולומבוס", נראו במהלך המשמרת מתכוננים ומחלקים עצות בנושא שירות אחד לשני, רגע לפני הלחץ בעקבות המבצע המצליח "1+1"...
תמונת כתבה


מסיבת דליים
ביום חמישי, בשעה 22:30 נפתחו רשמית דלתות ריף הדולפינים, למסיבת דליים השנתית. כמו בכל שנה הפתיעו מירי, רחל ושאר צוות הריף את בלייני העיר, בהפקה מדהימה, תקליטן איכותי (אסף אמדורסקי) ואווירה קסומה...
אייזיק, מעצב השיער אשר עיצב למירי אדרי את השיער, שמח לקבל עשרות מחמאות על התסרוקת, ובקשר למירי, היא היתה בעננים...
תמונת כתבה


איש המטעמים
אם חיפשתם עוגה טעימה, ריבה ביתית, מאפים ושוקולדים, אבי אלימי, האיש מאחורי הקונדיטוריה ובית המאפה "שוקולה" ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. מעוגות טעימות ושוקולד מתוצרת עצמית, אבי יפנק אתכם ויגרום לכם לחייך, מותק שניגש ל"שוקולה" לקנות לחם, נדהם מגודל הכיכר... אבל אכל הכל, עד הפירור האחרון.
תמונת כתבה


דוגמניות מבית היוצר אילת
אז מי אמר שבאילת אין בחורות יפות? הנה תכירו את דנית ואנה, שתיהן בנות 18, עדיין לומדות בבית הספר, אך חושבות במרץ על הגיוס לצה"ל. בין הלימודים והחברים מוצאות השתיים זמן לדגמן בתצוגת אופנה. יפות לא?
תמונת כתבה


שיחה מלכותית
ואם כבר דוגמניות, אז שלווה בן גל, אשת יחסי הציבור, המפיקה ובעלת עשרות התארים, נראתה השבוע במלון דן משוחחת שיחה אישית עם מלכת היופי ראנה ראסלאן. כשמותק ניסה לברר על מה היתה השיחה בין השתיים, הוא קיבל הסבר משתי המלכות "מלכות מדברות רק על אהבה, בריאות, קלוריות וכסף ..." מותק שוקל להצטרף לבית המלוכה.
תמונת כתבה


יום האישה הפועלת
ביום ראשון, חגגו במלון דן, את יום האישה, לנשות בנק הפועלים. מלבד תצוגת אופנה מפוארת, אוכל מדהים והרצאות, זכו נשות הבנק להתרשם ממבחר דוכנים, תכשיטנות, בגדים ואיפור. מסתבר שמפיקי האירוע ידעו כי עובדות בנק ירצו לבזבז את "המליונים" בחגיגת שופינג...
תמונת כתבה
דיילות אמריקן דיוטי ספורט


איש הלילה
סמוך לבית מרקחת מיכלין, פועל בלילות פאב העונה לשם "מפגש החושך", דודו הבעלים, חיית לילה אשר מוכר לבלייני העיר, מבטיח לבאי הפאב, אוכל טעים, אלכוהול קריר ושירות חם ואישי. אם תהיתם מה הגימיק בפאב, אז זה לא השם או האוכל, מותק חושב שהגימיק הוא אוסף המצתים הדבוק לקירות, לכו תבינו בעל פאב...

מתנה לנוסעים
במסגרת מבצע הכרטיסיות של חברת המוניות טאבה, העניק השבוע מנהל התחנה ישראל רודלמן, תווי קניה על סך 1000 ש"ח לנוסעים הזוכים. חננית יצחקי ובנה דולב. בחברת המוניות החלו את המבצע השני אשר יערך עד חודש מרץ...

העובדת המצטיינת
במהלך השבוע, התכנסו חיים כהן אכד, מנכ"ל מלון פרדייז, וישראל עזר, מנהל מזון ומשקאות של המלון, להענקת תעודת עובד מצטיין, למצרית המלון סיוון אזולאי. מלבד תעודה גדולה ומפוארת, זכתה סיוון גם ב- 100 דולר, לביזבוזים כמובן.
תמונת כתבה


חוגגים בג''קוזי
אחרי שאמרה בטלוויזיה (Y בלילה) שהיא מפנטזת על מישהו אחר בזמן שהיא עם בן זוגה חיים צ''ינוביץ, לקחה מורן איזנשטיין את חיים וירדה למלון "שרתון מוריה", ליום האהבה, כפי שניתן לראות בתמונה, נראה שהפעם דווקא חיים הגיש את הפנטזיה שלו... (צילום: שלווה בן גל).

משווקת כל הזמן
ולמי שעדיין לא מכיר או פגש, הכירו נא את גילי, מקדמת המכירות החדשה של מסעדת "דודא", המקדמת החדשה לא נחה לרגע, כי בבוקר תפגשו אותה באיזור התעשיה משווקת את העסקיות ובלילה באיזורי הבילוי מבלה ומשווקת.. בקצב הזה יצטרכו הדודא להחליף לגילי בטריה...

המלצרים המחוייטים
לא משנה באיזו שעה או איזה יום, תמיד, אבל תמיד צוות המלצרים של חדר אוכל מלון הנסיכה, יקבל אתכם בחיוך גדול, שמחה בלב, ולבוש מהודר. לצורך הגיבוש והאהבה בין כולם, נאותו המלצרים להצטלם לתמונה אחת משותפת. צילום: ביתן הצילום.

מבלגיה באהבה
עוד לפני שהוחלט בבלגיה, כי את ראש הממשלה אפשר להעמיד דין, קפץ לביקור "ידידות" באילת, שגריר בלגיה בישראל, מר גינס. השגריר "המפורסם" התארח במלון הרודס וזכה לביקור מהנה מקונסול בלגיה באילת ג''קי פומס ורעייתו מוניקה.

מרפאה עצמאית
ד"ר שביט יוסף, ממוחה לגניקולוגיה פתח לאחרונה מרפאה עצמאית בשרות שירותי בריאות כללית. המרפאה החדשה מצויידת במיטב הציוד הדרוש והיא פתוחה לקהל הלקוחות בכל יום. אז רק כדי שתהיו רגועים, ד"ר שביט סיים התמחות ותת התמחות בפוריות בתל השומר ועבד כרופא בכיר בקופת חולים לאומית ומאוחדת.

מתפנקים בחוף הים
יש אנשים שמסתלבטים בעבודה, ויש כאלה שאחרי העבודה... עובדה. צוות ההנהלה של המכללה למינהל עובד קשה במהלך השבוע, ואילו ביום שבת, הצוות נח מנוחה מלאה בחוף הים... אז מה עדיף להסתלבט בעבודה או בחוף הים??

דואגים לביטחון המאושפזים
12 דלתות חסינות אש בעלות של 100,000 ש"ח הותקנו בבית החולים "יוספטל", כבטחון מקסימלי לציבור המאושפזים וצוות העובדים. את פרוייקט ובניית הדלתות יזמו הנהלת בית החולים וממונה בטחון ובטיחות יוסי חיים. בתמונה: יוסי חיים בודק את תקינות הדלתות.

שקר לבן
לפעמים מותק חייב לתת לכם לקרוא בדיוק את המכתבים שהוא מקבל מכם... להלן: "לפני זמן מה, סיפרה לנו אווה, מוקדנית מהמוקד העירוני, שהיא חולה ומאושפזת ב"יוספטל" עם דלקת בכליות עם שדרוג לדלקת ריאות.. (ויש הטוענים שאפילו ביקרו אותה שם...).
ולמעשה אווה קפצה לבקר את חברה הטוב - מר בודהא בתאילנד. מאז הם בקשר הדוק. כפי שניתן לראות, כי עד שמוצאים סוף סוף בחור זהב, לא נפרדים ממנו כל כך מהר". מותק נותר ללא מילים.

חגיגה לעובדות
זה שלעובדי מפעל האצות ()N.B.T יש מנכ"ל שדואג ומפנק אותם, כולם כבר יודעים וזה לא חדש. אך לפני כשבועיים החליט גוטו המנכ"ל להפתיע את העובדות לרגל יום האישה, בסוף שבוע מפנק במלון הנסיכה. הפינוק כלל: ארוחת ערב חגיגית במסעדת המפלט האחרון, טיפולים, מאסז''ים ועוד... רמז קטן לחוויה אפשר לגלות בתמונה, הוא זכר, בלי חולצה ומוקף הורמונים נשיים...

חופשה בלבן
ואם כבר פינוקים ועובדים, אז עובדי פארק המצפה התת ימי ובי משפחותיהם, יצאו לחופשה בלתי נשכחת לקצה השני של אילת. היעד: החרמון, למה? כי יש שם שלג... למותק נודע כי למרות הניסיונות של העובדים ליצור בובת שלג גדולה, הניסיון כשל.. בשל העובדה שהעובדים העדיפו לזרוק כדורי שלג אחד על השני, טוב נו...

האור שבקצה המנהרה
גיידה מיירוס מבעלי קונצרן ''ויקונדה'' המייצר מוצרי צריכה שונים, נצפה בשבוע שעבר נופש באילת. למרות המיתון והידוק החגורה מסרו מקורות למותק, שמיירוס ה''כבד'' בוחן כמה אפשרויות להשקעות בעיר, אז מי אמר שלא רואים את האור שבקצה המנהרה?

בדרך לאולימפיאדה
בשבוע שעבר סיימו את העונה חניכי בית הספר לשחייה, בתחרות שחייה. השחיינים המאושרים קיבלו מדליות ממש כמו באולימפיאדה, והרגישו לפחות כמו בנבחרת ישראל לשחייה. לצורך המעמד וסיום העונה נאותו השחיינים להצטלם עם המאמן עמית מלי.

תרומה באהבה
בד"כ כאשר מקבלים תרומה למוסד או אדם, ההרגשה נפלאה והחיוך רחב... תשאלו את סימה ואורלי מגן "ניצנים", הם קיבלו השבוע ארונית מהודרת לגן הילדים, מניסים זוארץ האחראי על הגנים ואפשר לראות לפי החיוך, כמה הם שמחו על ה''מתנה'' החדשה.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש