פרסומת
דלג

הסרטון האחרון: הים גבה קורבנות נוספים

מאת: עומר כרמון ● 6/3/2015 22:27 ● ערב ערב 2696
טום סימון ברן ז"ל אהב מאוד את מפרץ אילת. הוא הגיע לכאן בראשית השבוע, עם אביו, לבלות חופש אחרון לפני הגיוס, ובחוף הויליג' מצא את מותו
הסרטון האחרון: הים גבה קורבנות נוספים

סרטון שצילם טום ברן ז"ל, יום לפני מותו

למעלה משעה ניסו פרמדיקים להציל את חייו של טום סימון ברן, בן 18, מהישוב מורן. הוא הגיע לאילת בראשית השבוע, עם אביו, לבלות חופש אחרון לפני הגיוס. בחוף הויליג' עשה את הדבר שהכי אהב לעשות (חוץ מלבלות במחיצת משפחתו והחברים) צלילה חופשית. מסיבה לא ברורה, איבד את ההכרה וצנח לקרקעית המפרץ. אביו, שהבחין שבנו האהוב אינו חוזר, ביקש מצולל לבדוק היכן הוא. לחרדתו, מצא את תום שוכב על הקרקעית. הוא העלה אותו לחוף והזעיק את אנשי מד"א. בשל המרחק הרב משדרות התמרים לחוף הויליג', עברו דקות אחדות ומורטות עצבים עד שהגיעו אנשי מד"א למקום. הם ביצעו בתום ‏החייאה מתקדמת, שכללה שוקים חשמליים, עיסוי לב ומתן תרופות, אך לאחר למעלה משעה, נאלצו הרופאים בבית החולים 'יוספטל', לקבוע את מותו. מסוק שהגיע לאילת כדי להבהיל את תום לבית החולים 'סורוקה', במידה ועוד ניתן היה להציל את חייו, שב צפונה בעצב.

טום סימון ברן ז"ל אהב מאוד את מפרץ אילת וצילם באילת סרטונים רבים, בהם הביע את פליאתו משפע הדגים והמים התכולים. יהי זכרו ברוך.

נהרג במהלך פריקת העגלים


בשעה שפעילים למען זכויות בעלי חיים הפגינו ליד מלון 'יו סוויטס' נגד פריקת העגלים שהגיעו באוניה מאוסטרליה, נהרג בנמל אילת עובד פקיסטני, בן 44, שהגיע עם אוניית הבקר. במהלך פריקת העגלים למשאיות, הוא נפל מגובה רב לסיפון, ומצא את מותו. משטרת אילת חוקרת את האירוע.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש