פרסומת
דלג

יהודה מורדי הוביל מרד נגד 'עין נטפים'

מאת: עומר כרמון ● 14/3/2015 00:41 ● ערב ערב 2697
סגן ראש העירייה, יהודה מורדי, אילץ את הנהלת העירייה להסיר מסדר היום את בקשתה להאריך כהונתם של דירקטורים בתאגיד המים והביוב, 'עין נטפים': "הם מנתקים מים לתושבים, גובים קנסות ממסעדות. אני רוצה לדעת מה הם עושים עם הכסף. התושבים שלנו סובלים והם לא 'סופרים' אותנו. אנחנו נגרום להם 'לספור' אותנו", הוא אמר
יהודה מורדי הוביל מרד נגד 'עין נטפים'

חברי מועצת העיר מהקואליציה והאופוזיציה, מרדו השבוע בבקשת הנהלת העירייה, להאריך את כהונתם של דירקטורים בתאגיד המים והביוב, 'עין נטפים'. סגן ראש העירייה, יהודה מורדי, ניהל עימות סוער בנושא מול מ"מ וסגן ראש העירייה, אלי לנקרי, ואילץ אותו להסיר את הנושא מסדר היום.

"שלושה חודשים אני מבקש מהנהלת 'עין נטפים' לשבת אתנו ולענות לשאלות שלנו, והם לא באים", אמר מורדי. "אם הם לא מדברים אתנו, אני לא מחויב להאריך כהונה של דירקטורים שלהם. הם מנתקים מים לתושבים, גובים קנסות ממסעדות. אני רוצה לדעת מה הם עושים עם הכסף. התושבים שלנו סובלים והם לא 'סופרים' אותנו. אנחנו נגרום להם 'לספור' אותנו".

לדבריו של יהודה מורדי הצטרף גם חבר האופוזיציה, חיים עמר: "לתושבי העיר אין אמון בתאגיד", הוא אמר. חבר הקואליציה, ד"ר אולג צ'רנומוריץ, הוסיף: "צריך לפרק את תאגיד 'עין נטפים' ולהחזיר אותו לעירייה".

אלי לנקרי, שניהל את הישיבה לאחר שראש העירייה יצא לפגוש את שר הפנים, גלעד ארדן, ניסה לשווא, לשכנע את חברי המועצה, כי אין קשר בין הארכת כהונת הדירקטורים, למתן רישיון לפעילות 'עין נטפים. כשהבין כי חברי המועצה לא נוטים להשתכנע, החליט להסיר את הנושא מסדר היום.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש