פרסומת
דלג

נערת ליווי נאנסה ונשדדה

מאת: עומר כרמון ● 1/5/2015 21:01 ● ערב ערב 2064
כתב אישום חמור הוגש השבוע שלושה תושבי רמלה, שהשתתפו לכאורה באונס, שוד, אלימות וכליאת שווא של נערת ליווי שהוזמנה לחדרם בשבוע שעבר בבית מלון בעיר. האישה נאנסה בחדר השירותים, זעקה לעזרה, אך חבריו של הנאשם לא נחלצו לעזרתה. כשניסתה להימלט מהחדר, הותקפה בידי הגברים, הוכתה בכל חלקי גופה ונשדדה
נערת ליווי נאנסה ונשדדה

כתב אישום חמור הוגש השבוע שלושה תושבי רמלה, בני 20-25, שהשתתפו לכאורה באונס, שוד, אלימות וכליאת שווא של נערת ליווי שהוזמנה לחדרם בשבוע שעבר בבית מלון באילת.

לפי כתב האישום, הנאשם העיקרי, בן 23, התקשר ביום שבת בשבוע שעבר, בשעת בוקר מוקדמת, לנערת הליווי. הוא אמר לה שכרגע נמצא בחדר אדם נוסף, אך הוא יעזוב ברגע שתגיע. מספר דקות לאחר מכן, פגשה אותו המתלוננת בלובי המלון והוא הוביל אותה לחדר, בו שהו באותה עת ארבעה גברים. מאחר ובחדר נכחו אנשים רבים, היא הציעה להם לערוך מופע חשפנות, הנוכחים בחדר סירבו, והמתלוננת דרשה מהם שישלמו לה את דמי המונית כדי שתעזוב את החדר ותלך. הנאשם העיקרי הציע לה להתלוות אליו לחדר השירותים, על מנת לספק לו שירותי מין תמורת 250 שקלים. היא הסכימה, הוא מסר לה את הכסף, היא הניחה את השטרות בתיקה והשניים נכנסו לחדר השירותים. הנאשם נעל את הדלת והחל לקיים יחסי מין עם המתלוננת. במהלך קיום יחסי המין, הושיט את ידו לתיקה ונטל משם את הכסף ששילם לה קודם לכן. המתלוננת הבחינה במעשיו של הנאשם, הרחיקה אותו ממנה, לקחה את הכסף חזרה, הודיעה לו כי יחסי המין הסתיימו וביקשה לצאת מחדר השירותים הנעול. הנאשם סירב, דרש ממנה לשתוק, כופף אותה בכוח על הכיור והחדיר את איבר מינו לאיבר מינה. המתלוננת צעקה 'הצילו', ביקשה מהנאשם להפסיק, אך איש לא בא לעזרתה והנאשם המשיך לאנוס אותה. לבסוף הצליחה המתלוננת להיחלץ מאחיזתו של הנאשם, פתחה את דלת חדר השירותים הנעולה ונכנסה חזרה לחדר בו שהו ארבעת חבריו. היא ניגשה לדלת היציאה והחלה לפתוח אותה, אך חבריו של הנאשם מנע זאת ממנה. הם אחזו במתלוננת והחלו להכותה נמרצות בראשה ובחלקים נוספים בגופה. תוך כדי הפעלת האלימות, דרשו כי תשיב לחברם את הכסף שקיבלה ממנו. האישה המותקפת והמבוהלת נאלצה להשיב להם את הכסף. ואז אחד מהם דרש שתיתן להם את כל הכסף ברשותה. היא הוציאה שטרות בסך 400 שקלים, השליכה אותם בחדר, והצליחה להימלט מהחדר כשהנאשמים רודפים אחריה. בשל צעקותיה, הבינו הנאשמים כי הם עלולים להיקלע לצרה, הסתתרו מחוץ למלון ונתפסו לאחר מכן בידי משטרת אילת. מעצרם של השלושה הוארך.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש