פרסומת
דלג

קטטת הסכינים בין בני הנוער: כתב אישום נגד הדוקר

מאת: עומר כרמון ● 16/10/2015 17:32 ● ערב ערב 2064
ממשטרת אילת נמסר ל'ערב ערב', כי הוגש כתב אישום בפרשת הדקירה בפארק שחמון בערב יום הכיפורים. מכיוון שמדובר בקטינים, מרבית הפרטים אסורים בפרסום ולכן הציבור האילתי אינו מודע לסיפור הקשה, במהלכו נפצע קשה צעיר תושב העיר מידי צעיר אילתי אחר
קטטת הסכינים בין בני הנוער: כתב אישום נגד הדוקר

באירוע מעורבים שלושה קטינים בגילאי 15-17. על פי חומר החקירה עד כה, עולה כי האירוע נסוב על רקע סכסוך בין אחד המעורבים (הפצוע קשה מביניהם) ליתר שני המעורבים או לפחות לאחד מהם. במהלך הקטטה שהתפתחה במקום נדקרו שניים מהצעירים (אחד מכל צד), כאשר מהמקום פונה על ידי מד"א אחד הפצועים (קשה) ואילו שני החשודים נמלטו מהמקום. כוחות רבים של משטרת מרחב אילת הגיעו למקום, סגרו את הזירה והחלו בתשאול עדי ראיה. במהלך סריקות במקום אף אותרה הסכין בה על פי החשד בוצעו הדקירות. פעילות חקירתית ומודיעינית הביאה לאיתורו תוך זמן קצר של אחד המעורבים שנעצר לחקירה. מיד לאחר מכן אותר אף החשוד השני ונעצר, לאחר שזה הגיע לבית החולים גם כן לצורך קבלת טיפול רפואי.(גם הוא עם פציעה חודרת). הפצוע קשה הועבר בהמשך לטיפול בבית החולים 'סורוקה'.

כתב אישום הוגש כנגד אחד המעורבים (זה שלא נפצע) באמצעות פרקליטות דרום, בגין החזקת סכין, תקיפה חבלנית על ידי שניים או יותר וגרימת חבלה חמורה. חומר החקירה של יתר המעורבים הועבר לפרקליטות דרום.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש