פרסומת
דלג

סקוטלנד סוערת בעקבות מותה של התיירת באילת

מאת: עומר כרמון ● 25/12/2015 15:09 ● ערב ערב 2738
כעס ושאלות רבות בסקוטלנד בעקבות מותה של התיירת, ג'ולי פירסון, שהוכתה בידי בן זוגה. עיתון 'הסאן' פרסם את סיפורה של ג'ולי בעמוד הראשון. שגרירות בריטניה בישראל פנתה ל'אינטרפול' כדי לקבל מידע על התנהלות החקירה. חברתה של ג'ולי ז"ל, שלי, שהיתה היחידה שהגנה עליה מפני מכותיו של החשוד, אמרה ל'ערב ערב', כי קיבלה בימים האחרונים איומים על חייה
סקוטלנד סוערת בעקבות מותה של התיירת באילת
הכותרות בסקוטלנד. השבוע

ג'ולי פירסון נפטרה בגיל 38, לאחר שיממה קודם לכן הוכתה בשכונה א' בידי בן זוגה לשעבר. מעדויות לאירוע עולה, כי השכנים בבניין שצפו באירוע האלים, לא נקפו אצבע כדי לסייע למותקפת. החשוד בהריגתה של ג'ולי, בן 31, הגיע לאילת ממזרח ירושלים לפני 11 שנה. לפני חצי שנה נעצר, לאחר שתקף את ג'ולי פירסון ז"ל. השניים היו אז בני זוג. הוא נכנס לחדר השינה שלה, טען כי גנבה ממנו כסף  ומכשיר טאבלט. הוא הכה אותה נמרצות והשליך אותה ואת חפציה מחוץ לדירה. היא נטלה את חפציה ונסעה במונית. נהג המונית שכנע אותה להתלונן במשטרה והסיע אותה לתחנה. לשוטרים היא סיפרה כי החשוד הכה אותה פעמים רבות בעבר. אולם במסגרת עסקת טיעון עם החשוד, הוטל עליו עונש קל בלבד: 30 ימי מאסר שחושבו מתחילת מעצרו, והוא שוחרר לביתו לאחר זמן קצר. בשבוע שעבר החליט השופט, ליאור ברינגר, לשחרר את החשוד בערבות ולהרחיק אותו מהעיר אילת ל-30 ימים: "מתיק החקירה עולה תמונה קשה ועצובה עד מאוד של חשוד הנוקט באלימות ובהשפלה כלפי בת זוגו וכלפי חברתה שניסתה להגן עליה, כאשר האירוע האלים התרחש בנוכחות של אחרים שאיש מהם לא התערב למעט אותה חברה של בת זוג", הוא ציין.

 

"מספר חשודים פוטנציאליים"

 

חברתה של ג'ולי ז"ל, שלי, שהיתה היחידה שהגנה עליה מפני מכותיו של החשוד, אמרה ל'ערב ערב', כי קיבלה בימים האחרונים איומים על חייה. פנינו למשטרת אילת והודענו להם על האיומים. מהמשטרה נמסר לנו, כי עדיין לא הגיעו תוצאות הנתיחה לאחר המוות, מהן ניתן יהיה ללמוד מה גרם למותה של ג'ולי: "ישנם מספר חשודים פוטנציאלים בהכאת המנוחה ג'ולי פירסון. מי שנעצר ושוחרר, שוחרר כי לא התקיימה עילת מעצר להמשך מעצרו", נמסר. "בשלב זה אין שום קשר בין הכאת המנוחה לבין מותה".

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש