פרסומת
דלג

'עיר המלכים' תיפתח מחדש בפסח

מאת: עומר כרמון ● 1/1/2016 17:30 ● ערב ערב 2739
חורף קר מאוד באילת: גם 'איימקס' וגם 'עיר המלכים' סגרו את שעריהם. הבעלים החדשים של פארק האטרקציות לא הצליח לשכנע את חברת 'פתאל' להמשיך לנהל את המקום, לפיכך, הוחלט לסגור את המקום לשיפוצים בשלושת החודשים הבאים. הבשורה הטובה: המקום ייפתח מחדש לפני פסח, עם אטרקציות חדשות. עובדי הליבה של הפארק נקלטו בחברה החדשה. "בזמן הקצר שיש לנו, נעשה את השינויים הנדרשים שיגרמו למקום להפסיד פחות"
'עיר המלכים' תיפתח מחדש בפסח

היזם מוטי איבגי, שבשבוע שעבר הסכים לשלם יחד עם חברת 'דונה' 29.1 מיליון שקלים עבור המקרקעין של 'עיר המלכים' ו-1.06 מיליון שקלים עבור הציוד במתחם והזכות לעשות שימוש בשם 'עיר המלכים', אמר השבוע ל'ערב ערב' כי לא הצליח לשכנע את חברת 'פתאל' להמשיך לנהל את פארק האטרקציות, אפילו לא רק למספר חודשים. לפיכך, הוחלט לסגור את הפארק לשיפוצים בשלושת החודשים הבאים, והמקום ייפתח מחדש לפני פסח, עם אטרקציות חדשות. 

"החלטנו להפעיל את המקום באופן עצמאי", אמר איבגי. "הכי כלכלי זה לסגור, אבל השיקול הוא לא רק כלכלי, אלא ליצור משהו ביניים: קודם כל שהפארק יעבוד ושיפסיד פחות. נסגור לחודשיים-שלושה לצורך שיפוצים ונפתח לקראת פסח - עם חידושים, שדרוגים, שינויים של מתקנים. בזמן הקצר שיש לנו, נעשה את השינויים הנדרשים שיגרמו למקום להפסיד פחות. אנחנו יוצרים פתרון ביניים לשנתיים שלוש איך לעבוד עם פחות הפסדים. במקביל, נשב לתכנן תוכנית ראויה שתתאים למקום לעשרות שנים".

עובדי 'עיר המלכים' ייקלטו אצלכם?

"עובדי הליבה נקלטו אצלנו. אנחנו שומרים עליהם מכיוון שזה לא מבנה פשוט. לא כל עובד יכול להתעסק אתו. יש שם מערכות שזקוקות לאנשים שיודעים להפעיל אותם. סמוך לפתיחת המקום מחדש, נשב עם שאר העובדים: מי שלא ימצא עבודה, נזמין אותו לעבוד אתנו".  

חדשות אילת