פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 25/7/2017 14:59 ● ערב ערב 2821
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטר שוק

רועי שאטופז, הבעלים של השאטו ושותפו של מאסטרו נמרוד בתכשיטי מאסטרו, ארז את עצמו יחד עם חברים קרובים וטס לסוף שבוע באודסה, שם חגגו כל החבר'ה מסיבת רווקים להורס דניאל אלהררי, אחד ממנהלי פקטורי 54. התמונות שהעלו רועי וכל החברים הקרובים מאודסה שטופת השמש גרמו לקנאה לא קטנה ברחבי העיר.


מזל טוב לאיתמר אלוק, מנחה ערבי הקריוקי המוצלחים של הביטלס, שהפך בשבוע שעבר לאב בפעם השלישית. ואם כבר בביטלס עסקינן, נספר לכם שליין מסיבות העובדים של אילת, המתקיים בכל יום רביעי, הפך כבר למקום המפגש הקבוע של כל עובדי בתי המלון, הקניונים וכו', והאווירה במקום מזכירה את האווירה של ליין מסיבות העובדים המיתולוגי שהתקיים בזמנו בפלטיניום, מה שאומר לכם שאם אתם בעניין, פשוט טוסו לשם.


את מירי גרובר המאפרת המקצועית מסניף סופר פארם במול הים וציידת הסלבס הרשמית של המדור אנחנו רגילים לפגוש תמיד בחוף הים או באחד ממקומות הבילוי המובילים בעיר. הפעם הגיעה מירי ליהנות מהתפריט החדש של הפיפט אבניו ועל הדרך סיפקה לנו הצצה מהממת לבלונד החדש של הזמרת מאיה בוסקילה שנכחה במקום ושל מנחה ערוץ הילדים ומשתתף המירוץ למיליון עונה רביעית, טום באום החמוד. בתמונה יחד איתם עושה לחיים הבעלים של הפיפט אבניו, מורן אביגייל עמר.


מורן אביגייל עמר, האשה והאנרגיות הבלתי נגמרות, אשת הפרסום והשיווק ומהבעלים של הפיפט אבניו, חגגה בשבוע שעבר את יום הולדתה. במקום לתת פרטים על כמה ואיך חגגו לה, נצטט את הדברים שהיא פרסמה בעצמה בפייסבוק לרגל היום החגיגי: "לכל אחד מאיתנו יש את הרגע הזה שלו עם עצמו כשהוא חוגג יום הולדת. חוגג את היום בו מישהו שם למעלה חיבר נשמה לגוף. כל אחד מאיתנו עושה בריף על השנה שחלפה ובונה מטרות, שאיפות, חלומות לגיל החדש... וזה בדיוק מה שקרה לי .תודה רבה לכל קרני האור שעוטפים את חיי, שום דבר לא ברור מאליו, תודה על אהבה אמיתית, תודה על כל הברכות ואיחולים והמתנות תודהההההההההה". מזל טוב מורן.


ובזמן שרוי שאטופז בילה באודסה, הוזמן איתמר אלוק להנחות בחמישי ומוצ"ש בשאטו, כשעל העמדה די ג'יי מיקי עמר. רמי לגזיאל, איש השיווק, פירק את המקום עם שולחנות שהוזמנו מראש וביניהם גם נוף אמיר החיילת האילתית שחגגה את יום הולדתה. אביה יוסי אמיר פינק את החברים ובני המשפחה עם ים של אלכוהול, ורמי דאג לפנק כל הערב.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש