פרסומת
דלג

הורים היזהרו: מכת פדופילים באילת

מאת: איה פלשקס ● צילום: אילוסטרציה ● 17/11/2017 10:03 ● ערב ערב 2837
שני אילתים נעצרו לפני כעשרה ימים במסגרת מאבק בעבירות מין בקטינים ● כנגד דניאל סיוון סוויסה, בן 54, הוגש כתב אישום והוא נעצר עד תום ההליכים לאחר שניהל שיחות בצ'אט ובווטסאפ עם סוכן משטרתי שהתחזה לספירוש בת ה-13 ● אילתי נוסף כבן 50 נעצר עקב מידע כי אנס מספר פעמים במשך שבע שנים את בת חבריו, מאז הייתה בת שבע ● מעצרו הוארך
הורים היזהרו: מכת פדופילים באילת
ניסה לגרום לקטינה לבצע מעשים מגונים בעצמה

כתב אישום הוגש השבוע כנגד דניאל סיוון סוויסה בן ה-54 שנעצר בביתו באילת לפני כ-10 ימים בעקבות פעולת סוכן סמוי שהתחזה בצ'אט לקטינה בת 13. מכתב האישום עולה כי החשוד דרש "מהקטינה" לבצע בעצמה אקט מיני, ובנוסף שלח לה תמונות מיניות וניהל איתה שיחות מיניות. בתחילת השבוע הוגש נגדו כאמור כתב אישום והוא נעצר עד תום ההליכים.
עוד עולה מכתב האישום כי סיוון סויסה נכנס באמצעות צ'אט באתר תפוז בכינוי "דנדן1". הוא פנה לקטינה והם עברו לשוחח בווטסאפ. אלא שהקטינה שחשב שהוא משוחח איתה היתה למעשה סוכן סמוי שמשטרת ישראל הפעילה בתחילת נובמבר. הסוכן הציג עצמו בצ'אטים כליטל13 או כספירוש, ילדה בת 13. הוא הונחה להיכנס רק לחדרי "הלובי", כניסה כללית, ורק לענות לפניות של גברים מבוגרים, ולשתף עמם פעולה. הודגש שלא יזום דבר בעצמו. 
כבר בתחילת ההתכתבות שאל לגילה של "הקטינה" שהשיבה לו שהיא בת 13, הוא חזר ושאל ווידא כי זה גילה, 13. מההתחלה הפציר סיוון סויסה ב"קטינה" שתשמור  בסוד את הקשר ביניהם. הוא המשיך בשיחה וכתב לה הצעות והתייחסויות מיניות, שאל אותה אם היא חולמת על סקס, "את חרמנית"? כש"הקטינה" נדהמה וכתבה שאינה מבינה – הסביר לה בפירוט ואף הציע שילמד אותה לאונן. הוא המשיך בשיחה ובפירוט רב כשהוא מניח כנראה שהיא עושה כדבריו ומבצעת את הנחיותיו. הוא לא הסתפק בכתיבת אמירות והצעות מיניות, אלא ניסה לגרום ל"קטינה" לבצע מעשים מגונים בעצמה, הכוללים החדרת אצבעות לאיבר מינה. בשלב מסוים הבהירה הקטינה את גילה שוב והוא כתב לה בין השאר "ולא תנדנדי לי על הגיל". סיוון סוויסה הגדיל לעשות ושלח לה בווטסאפ תמונה בה נראית אישה מבצעת מין אוראלי, תמונה של איבר מין נקבי והמשיך לפרט לה מה הוא רוצה שתעשה לעצמה, איך תרגיש ועוד.
בחקירה קשר עצמו סיוון סוויסה הן לטלפון ממנו בוצעו השיחות, ואף אישר כי הוא האדם שהתכתב עם הקטינה בווטסאפ. מעצרו הוארך עד תום ההליכים.


 

אנס את בת חבריו בת השבע


אילתי נוסף נעצר השבוע, ללא קשר למעצרו של סיוון סוויסה, עקב דיווח במשטרת ישראל. מהמשטרה נמסר כי: "... קטינה מתחת לגיל 15 הותקפה בידי גבר בשנות 50 לחייו, תושב אילת. מעיקרי החקירה עולה כי החשוד חבר של הורי הקטינה, אנס אותה מספר פעמים במהלך שבע השנים האחרונות. החשוד נעצר ביום 7.11.17 ומעצרו הוארך לצורך המשך חקירה".


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש