פרסומת
דלג

סולק מהמועדון וכנקמה שיסף את גרונו של המאבטח

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: אילוסטרציה ● 25/7/2018 13:19 ● ערב ערב 2873
לאחר שנהג בגסות ובאלימות והתבקש לעזוב את המועדון ● פנה עוז יעקובי לבעל פיצוציה סמוכה וביקש ממנו סכין כדי ''לחתוך משהו ברכב'' ● אז קרא למאבטח שהוציאו על מנת לשוחח מחוץ למועדון וכשהלה נעתר לו, שיסף את גרונו פעמיים ובשלישית פגע בראשו ● המאבטח הפצוע הצליח לברוח, התמוטט ופונה לבית החולים ● עוז ניסה להימלט, אך בעקבות תיעוד מצלמות השיטור את הפעילות בטיילת, הוא אותר בכניסה לעיר ונעצר ● מצבו של המאבטח מוגדר בסכנת חיים
סולק מהמועדון וכנקמה שיסף את גרונו של המאבטח

פרקליטות מחוז דרום הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום כנגד עוז יעקובי, בן 35, מעפולה,  שדקר מאבטח במועדון "הספרייה" באילת וגרם לו לחתך בגרון. המאבטח הפצוע ופונה לבית החולים במצב קשה. כוחות המשטרה שהגיעו למקום החלו בחקירת האירוע, ולאחר זמן קצר נעצר חשוד במעשה על ידי לוחמי משמר הגבול במחסום שהוצב בכניסה לעיר. מדוברות המשטרה אילת נמסר כי: "מרכז התיירות ומוקדי הבילוי באילת מרושתים במצלמות אבטחה, במהלך סופי השבוע כוחות משטרה ולוחמי משמר-הגבול פרוסים במוקדי הבילוי. בזכות תיעוד המצלמות ופעילות המשטרה נתפס החשוד במהירות ונאספו נגדו דיי ראיות לעבירות אלימות".
הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים בית המשפט האריך את מעצרו של החשוד עד שתתקבל החלטה אחרת. 

 

 

על פי כתב האישום, ביום ה13 ביולי סמוך לשעה 23:00 הגיע החשוד "למועדון הספרייה" כשהוא מלווה בשתי נשים. השלושה התיישבו בדלפק הבר והזמינו שתיה. מנהל המשמרת פנה לחשוד ושאל אם הזמין מקומות מראש וכשהתברר כי לא עשה זאת ביקש ממנו המנהל לעבור לשבת במקום אחר. בתגובה הרים החשוד את ידו ואמר למנהל כי בא לשפוך במקום כמה אלפים וביקש כי יעוף כשהוא אומר לו "סע מפה". לאחר שסירב לזוז ממקומו ביקש המנהל מהמאבטח "לשים על החשוד עין". כתב האישום מפרט את התנהגותו של החשוד שדיבר בגסות אל עובדי המקום ואיים כי, "יהפוך את המקום", אם לא ידאגו שיהיה לו בייגלה. המאבטח פנה לחשוד וביקש כי יכבד את המקום ויפסיק לנהוג בצורה מתלהמת אך החשוד המשיך בהתנהגותו גם כלפי המאבטח, וזה ביקש ממנו להתלוות איליו מחוץ למועדון. לאחר שהוצא מחוץ למועדון סירב המאבטח להכניסו בחזרה ואף הודיע למאבטחים במקום שימנעו את כניסתו. על פי כתב האישום איים החשוד על המאבטח. החשוד נכנס לבית עסק סמוך וביקש מעובד המקום סכין בטענה כי עליו לחתוך משהו ברכב שלו. העובד מסר לידיו של החשוד סכין יפנית. החשוד חזר למועדון ונתבקש על ידי המאבטח לשלם את חשבונו. לאחר וויכוח בין השניים הודיע לו המאבטח כי הוא מוותר לו על התשלום ובתנאי שיעזוב את המקום. על פי כתב האישום ביקש החשוד מהמאבטח לבוא איתו הצידה על מנת לדבר. 
בסרטון ממצלמות האבטחה שפורסם על ידי משטרת ישראל, נראה החשוד כשהוא צועד לצד המאבטח כשלפתע הוא מוציא מכיסו האחורי סכין. החשוד נראה כשהוא דוקר את המאבטח בצווארו . על פי כתב האישום שיסף החשוד את צווארו של המאבטח פעמיים כאשר בפעם השלישית פגע בראשו. כתב האישום מתאר את מעשיו של החשוד שצעק לעבר המאבטח כי יהרוג אותו. מסרטון מצלמות האבטחה נראה המאבטח כשהוא מצליח לברוח ואילו החשוד בורח לכיוון הנגדי.  על פי כתב האישום החשוד ברח מהמקום במכוניתו ואילו המאבטח פונה לבית החולים יוספטל כשהוא במצב קשה ומוגדר בסכנת חיים לנאשם עבר פלילי הכולל שבע הרשעות קודמות בעבירות רכוש ואלימות. 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש