פרסומת
דלג

אילת סיימה אחרונה בטורניר 'חברים זוכרים את אודי'

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 18/9/2019 21:34 ● ערב ערב 2933
הפועל נהריה היא אלופת טורניר 'חברים זוכרים את אודי' שהתקיים בסוף השבוע באילת ● פתיחה חלשה לקבוצה המקומית שסיימה במקום הרביעי והאחרון ● השבוע אמור להגיע לעיר ג'ראד טרל, הקומבו גארד האמריקאי שיסגור את הסגל של אילת ● במסיבת עיתונאים חגיגית חשפה הקבוצה את הספונסר הראשי החדש - הקבלן יוסי אברהמי ● בהזדמנות זו הבטיח ראש העירייה כי מתוך כוונה שלא לחזור על טעויות העבר הכלכליות מונה לקבוצה רואה חשבון חיצוני מלווה
אילת סיימה אחרונה בטורניר 'חברים זוכרים את אודי'
"בכל משבר יש הזדמנות ואנחנו הוצאנה ממנו את יוסי אברהמי, שחקן הנשמה של העיר". מסיבת העיתונאים

הפועל יוסי אברהמי אילת לא נראתה במיטבה בטורניר הביתי שאירחה בסוף השבוע האחרון- 'חברים זוכרים את אודי'. לאחר שני הפסדים, האחד בסיבוב הראשון מול הפועל נהריה 78:89, פגשה אילת במשחק על מקומות 3-4 את הפועל חולון של שרון דרוקר, שהפסידה במשחק המקדים לבאר שבע (72:85). שחקני אילת פתחו טוב את המשחק אלא שברבע השני לחצו הסגולים מחולון על הגז ורצו ל– 14 הפרש ללא מענה מצד אילת שנתקעה יותר מדי זמן בלי למצוא את הסל ואף חתמה על איבודי כדור מיותרים. ברבע ה-3 גדל הפער ליתרון שיא של 26 נקודות, כשאילת נראית חסרת אונים ולא הועילו כל ניסיונות ההחלפה שעשה המאמן אריק אלפסי 48:71 לחולון בסיום הרבע השלישי. ברבע האחרון שינסו שחקני אילת מותניים והצליחו לנגוס בפער, אלא שזה היה מאוחר מדי, ובסיום הפסד צורם בטורניר הביתי 78:89 לחולון כשאילת נאלצת לסיים במקום הרביעי והאחרון.
במקום הראשון בטורניר זכתה אקסיתו של אלפסי, מאמן אילת, הפועל נהריה, לאחר שגברה על באר שבע 72:79 כשאיגור קולשיב מוביל את קבוצתו לזכייה בטורניר עם 20 נקודות במשחק. באר שבע סיימה שנייה, חולון שלישית ואילת חתמה את הרביעייה. בהנהלת אילת לא מיהרו להתאכזב מהישגי הקבוצה והזכירו שעם כל הכבוד לטורניר, ויש כבוד, עדיין מדובר בטורניר אימון בלבד, בו ערך מאמן הקבוצה בדיקת כלים והרכבים לקראת הדבר האמיתי.
קלעו לאילת במשחק הסיום: מנקו ודבנפורט- 15 נק' כל אחד, גורדון- 13 נק', תומפסון- 13 נק', שולדברנד- 9 נק', גרי- 7 נק', בן שימול- 5 נק'.

 

אילת השלימה את הסגל


בערב בו יצא לדרך טורניר ההכנה לליגה, הספיקה אילת להשלים את הסגל עם החתמתו של הקומבו גארד האמריקאי ג'ארד טרל - 1.91 מ', בן 24, ששיחק בעונה שעברה במדי מיניסוטה טימברוולבס. טרל אמור לנחות בסוף השבוע בארץ ויצטרף לאימוני הקבוצה.

 

לאחר חשיפת 'ערב ערב'- הספונסר הראשי נחשף


ביום בו חשף 'ערב ערב' את הספונסר הראשי של הפועל אילת לעונה הנוכחית, קיימה הנהלת הקבוצה מסיבת עיתונאים חגיגית בה נחשף הקבלן יוסי אברהמי כספונסר הראשי של הקבוצה. באירוע החשיפה נכחו כל חברי הנהלת הקבוצה ושחקניה. במסיבת העיתונאים הודה יו"ר העמותה טל פנחס כי עצם קיומה של מסיבת העיתונאים שבאה לבשר על הימצאותו של ספונסר ראשי לקבוצה היא מרגשת לנוכח הקיץ הקשה שעבר על ההנהלה. "זכינו להבעת אמון חסרת תקדים מצד הקהילה העסקית", הבהיר פנחס והוסיף: "הבעת אמון זו מחייבת אותנו למערכת מצוינות, ערכים ונתינה לקהילה".
ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, שתמך בהמשך קיומה של הקבוצה בליגת העל, ברך את ההנהלה בראשותו של היו"ר פנחס על הצלחתם להעמיד קבוצה אף על פי ולמרות כל הקשיים שלא היו תלויים בהם. "אני מתייחס לפעילות הכדורסל כאל פעילות חברתית בעלת ערכים קהילתיים חשובים", הדגיש ראש העירייה. "יחד עם הקבוצה הבוגרת צמחה תעשייה קהילתית חשובה בדמות ילדים, נערים ונוער שמשחקים ולומדים כדורסל בעיר. מאות מתושבי העיר משתתפים בפעילות כדורסל ולכן מחובתנו לשמור על פעילות מבורכת זו". בהזדמנות זו הדגיש ראש העירייה את חזונו: "להקים באילת תעשיית כדורסל לאומית ובינלאומית החל מפעילות בבתי הספר היסודיים והתיכוניים". על החיבור של הקבוצה עם הקבלן יוסי אברהמי אמר ראש העיריה: "בכל משבר יש הזדמנות ואנחנו הוצאנה ממנו את יוסי אברהמי, שחקן הנשמה של העיר. החיבור בין יוסי לבין הקהילה הוא אורגני ואני מופתע שהוא לא קרה קודם. אני מקווה שנראה את השם 'יוסי אברהמי' מככב יחד עם הקבוצה בעונה הקרובה".


לשאלה שנשאלה במהלך מסיבת העיתונאים כיצד תבטיח הקבוצה בעונה הקרובה שהבעיות הכלכליות לא יחזרו על עצמן גם העונה, אמר ראש העירייה: "הכנסנו לקבוצה משרד רואה חשבון חיצוני שיבדוק את כל מה שהיה וילווה את הקבוצה כדי שלא יהיו עוד הפתעות. קבענו תכנית רב שנתית מוקפדת שתהייה לה בקרה מסודרת בכל נקודת זמן ולכן לאור כל אלו גם התקבלה החלטה של מועצת העיר לסייע לקבוצה לצאת מהחובות ולהמשיך קדימה".


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש