פרסומת
דלג

התלמידים צעדו למען גלעד שליט

מאת: מערכת ערב ערב ● 2/12/2010 16:51 ● ערב ערב 2064
למעלה מ-1,600 תלמידי ומורי בתי הספר התיכוניים 'רבין' ו'בגין' ונציגות מבית הספר התיכון 'גולדווטר', צעדו ביום חמישי למען שחרורו של החייל החטוף גלעד שליט. התלמידים נשאו עשרות כרזות ודגלי לאום ולבשו חולצות עם תמונתו של החייל החטוף
התלמידים צעדו למען גלעד שליט

תמונת כתבה


למעלה מ – 1,600 תלמידי ומורי בתי הספר התיכוניים 'רבין' ו'בגין' ונציגות מבית הספר התיכון 'גולדווטר', צעדו ביום חמישי למען שחרורו של החייל החטוף גלעד שליט. בתום הצעדה התקיימה עצרת הזדהות באתר אום רשרש.

הצעדה יצאה בשני זרמים, האחד מבית הספר התיכון 'רבין' והשני מבית הספר התיכון 'בגין' ואלה הפכו לזרם אחד שצעד לאורך רחוב יותם עד לאתר אום רשרש. התלמידים נשאו עשרות כרזות ודגלי לאום ולבשו חולצות עם תמונתו של גלעד שליט.

תמונת כתבה


"היום אנו מחבקים את משפחת שליט וזוכרים, כי מזה 1,621 ימים ולילות, חייהם טרופים ולבם דואב מדאגה ופחד" כך פתחה את העצרת, מנהלת בית הספר התיכון ע"ש "רבין" ומי שיזמה את הצעדה, שמחה הראל והוסיפה: "אנו מקווים ומתפללים שתמצא הנוסחה הנכונה להחזרתו של גלעד הביתה ובינתיים מבטיחים לזכור ולחבק. בחנוכה אנו מציינים את ניצחון האור על החושך, וזהו שמנה של התקווה שהאור יעטוף את גלעד וישחררו מן החושך" קראה מנהלת בית הספר התיכון 'בגין', ביני בלום והוסיפה: "אנו מצפים לנס החנוכה כאן ועכשיו ככתוב בספר ירמיהו: "כֹּה אָמַר ה': מִנְעִי קוֹלֵךְ מִבֶּכִי וְעֵינַיִךְ מִדִּמְעָה, כִּי יֵשׁ שָׂכָר לִפְעֻלָּתֵךְ, נְאֻם ה', וְשָׁבוּ מֵאֶרֶץ אוֹיֵב.יֵשׁ תִּקְוָה לְאַחֲרִיתֵךְ, נְאֻם ה', וְשָׁבוּ בָנִים לִגְבוּלָם".

תמונת כתבה


מעיריית אילת נמסר כי "ראש העירייה שנבצר ממנו לקחת חלק באירוע המרגש, ציין: 'לשמחתי, התברכנו בקהילה חמה ומעורבת, שבחרה להעלות על נס את המאבק לשחרורו של גלעד שליט ובבני נוער נפלאים'.