פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● 8/12/2010 16:34 ● ערב ערב 2475
אפטר שוק

תמונת כתבה


מזל טוב ל'ביטלס'. הבייבי של אשכול לוי חוגג שנתיים ובמוצאי שבת האחרונה התקבצו רבים במקום כדי לחגוג יחד עם הצוות ולאחל לאשכול מזל טוב. במהלך הערב נהנו הבליינים מהופעה של 'מופע הארנבות של דר' קספר', פינוקים אלכוהוליים והרבה שמח.


תמונת כתבה


לא פעם אנחנו מפרגנים לאלה שעושים את המלאכה ומזכירים אותם כאן במדור. הפעם נגיד שאפו לגיא יעקובי השותף ב'גהה' וב'מורנה' שבזכותו לא מעט בליינים חוזרים הביתה כשהם מרוצים ועם טעם של עוד. גיא אוהב לפנק ואנחנו אוהבים להחזיר כשאנחנו יכולים.


תמונת כתבה


חנוכה שמח. טוב לא ממש זה נכון בגלל האירועים שפקדו אותנו בצפון הארץ אבל בכל זאת אנשים באילת יצאו לבלות ונתנו לחיים להמשיך. ב-JOYA קיבלו את הבליינים בערב החג עם סופגניות שחולקו כל הערב חופשי ואף עצרו את המוזיקה לכמה דקות על מנת לאפשר לקבוצת החב"דניקים שהגיעה למקום להדליק עם כולם נר ראשון של חנוכה.


תמונת כתבה


אושרי גבאי וצוות ה'פנטגון' לא מפסיקים לרגע וממשיכים לפנק את הבליינים בעוד ועוד הופעות של אומנים. האחרון שבהם הוא הזמר איציק שמלי שהגיע להופיע ב'פנטגון' ביום שלישי שעבר לפני מאות בליינים בחגיגה שנמשכה עד אור הבוקר. הגיע יחד איתו הזמר אופיר כהן והמדור בטוח שטבילת האש הראשונה שלו באילת מן הסתם תתקיים בקרוב.


תמונת כתבה


מי שרואה את הריאלטי 'היפה והחנון' יודע שלסהר, אחת המשתתפות, יש כפילה אילתית העונה לשם עדן חלימי שגורמת ללא מעט בלבול בקרב הולכים ושבים בזמן שהיא מסתובבת לה ברחבי העיר או במקומות הבילוי. החלטנו לקחת את עדן, להצמיד לה כמה גברים חמושים במשקפיים ולתת לכם את האופציה לקבוע האם הם יכולים לענות על ההגדרה של 'היפה והחנון' האילתים, מבלי לקבוע חס וחלילה, שהיא היפה והם החנונים. הכל בשם ההומור כמובן. נו, אז מי הזוכה לדעתכם?


תמונת כתבה


לפני כשלושה שבועות התקיימה ב'גהה' תחרות מיס אילת לשנת 2010. הזוכה הגדולה היא יולי רוטשטיין אותה פגשנו בליל שישי האחרון ב'גהה' חוגגת את יום הולדתה. איתה בתמונה גם אלדר אמויאל שממש היום (חמישי) יחגוג את יום הולדתו בהפקת ענק שתתקיים במקום.


תמונת כתבה


כדי לדעת מהו מעגל ריקודים אתם מוזמנים להגיע בכל מוצאי שבת ל-JOYA ולראות מה קורה שם. ליין ההיפ הופ המוביל של אילת נותן במה לכל אלה שיודעים לזוז על הרחבה והתוצאה אכן מרשימה. אם המדור היה מודע לכך שאפשר לזוז בצורה כזו מזמן היינו נרשמים לסטודיו של קלוד דדיה.


תמונת כתבה


על מסיבת הפרידה של ג'ואי דמוס, המציל ההורס מ'המלך שלמה' כבר כתבנו בשבוע שעבר. אמממה.... מסתבר שלקח לו רק שבוע אחר כך לארוז את עצמו ולעזוב לטובת מודיעין ואת השבוע הזה הוא ניצל כל ערב גם ב'פנטגון' וגם ב'גהה' לחגיגות נוספות של פרידה וגם של יום הולדת שממנה הוא כמעט שכח. וכך בחר ג'ואי לסכם את חגיגות יום ההולדת שלו: "המשאלה היחידה שהייתה לי ליום הולדת הזאת היא שכל האנשים שאני אוהב בעולם הזה יתקבצו ביחד באיזה מקום ענק רק בשבילי!!! ואתן לכולם אהבה עצומה כי אני באמת אוהב אתכם אנשים יקרים לליבי... אתם שעושים אותי מאושר, מצחיק ותמיד תמיד שמח!!! תודה על הכל...". שיהיה בהצלחה בהמשך ועד לעזיבתו הקרובה של עדן טלשיר אנחנו מבטיחים לדאוג לו.


תמונת כתבה


מזל טוב לעוד שניים שחגגו לאחרונה יום הולדת. הראשון די ג'יי מיקי מור ממועדון ה'מורנה' שחגג במוצאי שבת האחרונה את יום ההולדת שלו. ואילו המזל טוב השני מגיע ליוסי גקמן שחגג בסוף השבוע את יום ההולדת שלו בחגיגות שהתחילו ביום חמישי ב'פנטגון' ונמשכו לאורך כל סוף השבוע.


תמונת כתבה


ליין הקריוקי ב'ביטלס' שפועל במקום בכל יום שלישי מביא אליו לא מעט שאוהבים לזייף בכיף ולפתוח את הערב אצל המנחה איתמר אלוק. בין אלה שאוהבים לשיר מסתבר נמצא גם מעצב השיער דוריאן עמר שהצליח לרגש לא מעט.


תמונת כתבה


עוד אחת שהפסיקה השבוע את הספירה לאחור היא הברמנית של ה'פנטגון' מעיין ליף. מעיין, אחת התותחיות שהמדור הכיר בזמן האחרון, חגגה בשבת האחרונה ב'שאטו' את מסיבת הפרידה שלה מאילת בהשתתפותם של כל הקולגות וחברים נוספים. לקחה קשה במיוחד את העזיבה שלה היא הברמנית הילה שיטרית. המדור בטוח שאם היא תבכה כל כך חזק היא עוד עלולה לגרום למעיין לשנות את החלטתה ולהישאר. אגב, היא עוזבת לטובת לונדון שם נמצאת האהבה שלה. שיהיה בהצלחה. נתגעגע.


תמונת כתבה


יש לנו עוד כמה חגיגות ימי הולדת לספר לכם. נתחיל עם זו של נדב בן ארי מנהל הבר ב'פארק אבניו' שחגג ביום ראשון שעבר ב'מועדון' את יום ההולדת שלו עם הרבה חברים והרבה שמח.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש