פרסומת
דלג

26 סככות צל חדשות

מאת: מערכת ערב ערב ● 1/3/2011 12:57 ● ערב ערב 2064
במסגרת מדיניות החופים והשמירה עליהם הוצבו לאחרונה, 26 סככות צל בחופים: 13 סככות צל בחוף חברת חשמל ו – 13 סככות בחוף תור ים. הצבת הסככות תאפשר צל לנופשים על החוף ותמנע הקמת אוהלים והצבת ציליות שונות ומשונות.
26 סככות צל חדשות

דוברת עיריית אילת מסרה, כי ההחלטה להציב סככות צל ובכך למנוע, כאמור הצבת אוהלים וציליות בחופים האמורים, התקבלה על ידי הועדה לקביעת מדיניות בחופים בראשות חבר מועצת העיר – יוסי חן, אשר מונה על ידי ראש העירייה. עם הצבת הסככות לא תותר, כאמור הקמת אוהלים והצבת ציליות בחופים האמורים.

ראוי לציין, כי הסככות שהוצבו בחופים, שימשו בעבר את חוף הדתיים, שפעל בתחומי נמל אילת ואוכסנו עם סגירתו. הסככות שופצו על ידי מחלקות התחזוקה וצוות חוף בעירייה בליוויו של יניב זינו מאגף תיירות ואכיפה. רמי בן דוד – מנהל אגף תיירות ואכיפה בעירייה ציין, כי זהו שלב ראשון בהכשרת החוף והוסיף, כי בימים הקרובים יוצבו בשטח החוף אשפתונים ויפוזר חול.

תמונת כתבה
צל בחוף תור ים - חדש


כידוע, בהתאם למדיניות העירייה מותרת הקמת אוהלים למטרת קמפינג בחוף הדרומי, ומעבר לקו הבולדרים בחוף המזרחי (מפרץ השמש) בתקופת החגים והחופשות בלבד. מיד לאחריהם פועלת העירייה באמצעות סיירת התיירות לפינוי האוהלים וזאת בהתאם לחוק העזר העירוני. לא מיותר לציין, כי במקרים בהם מזוהה התנחלות קבע, מבוצעת פעולה מיידית לפינויו. בכל מקרה, אסורה הקמת אוהלים בחופים המוכרזים.

בהתאם למדיניות זו הוצבו לאורך החופים האמורים שלטים המורים על איסור הקמת אוהלים והבערת מדורות. סיירת התיירות תאכוף בהתאם.

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש