פרסומת
דלג

האילתים כיכבו בשדות ים

מאת: ● 15/6/2011 11:48 ● ערב ערב 2502
בתחרות 'גביע קיסריה' הוכיחו שוב הגולשים האילתים כי ידם על העליונה. הם חזרו עטורים בשלל מדליות (8 זהב, 4 כסף ו- 4 ארד) וגביעים. הגולשים אף רשמו הצלחה גדולה במבחנים. שבעה גולשים מתוך תשעה נכללים בסגל נבחרת ישראל לנוער שתצא בחודש הבא לסן פרנסיסקו
האילתים כיכבו בשדות ים

שייטי המרכז לחינוך ימי יצאו בשבוע שעבר לתחרויות בשדות ים. התחרות המרכזית היתה תחרות המבחנים האחרונה, בסדרה ארוכה של שיוטי מבחן, שהתקיימו בחודשים האחרונים.
את התחרות הזאת הקדימה תחרות בת יום אחד ('אליפות הפועל') שהיוותה תחרות הכנה.
השייטים התאמנו כל העונה לתחרות זו ויצאו במיוחד ארבעה ימים לפני התחרות, במטרה להתרגל לתנאי הים השונים.

התחרות נערכה בתנאים האופייניים לים התיכון, לתקופה זו עם רוחות חלשות וים שקט עד גלי. תחרות זו גם היתה אליפות ישראל בדגם 420, בה ארגמן בל ורותם כהן סיימו במקום הרביעי.
בדגם הלייזר 4.7 סיימה יסמין יהלום את התחרות במקום החמישי, אך את המבחנים - במקום השלישי, והיא תצא לאליפות אירופה בחודש הבא.

בדגם הגלשנים האחיד (לילדים עד גיל 13) ניצח עומר מרקמן וסיים ראשון. בבנות, ניצחה יובל חמיאס בהקדימה את אור פוקס, אף היא מאילת. בדגם ביק 5 מ', סיים כפיר אזולאי במקום השני, בדגם זה בבנות ניצחה מאיה מוריס והקדימה את פז מלי שסיימה במקום השני. בדגם הביק 6.8 מ', ניצח ריף מרקמן ואילו במקום השלישי, סיים אלון מולטר. בדגם זה בבנות ניצחה שובל רביצקי.
את המבחנים בדגם זה ניצחו שלושת האילתים- אלון מולטר, ריף מרקמן ואופק אלימלך בבנים ושובל רביצקי בבנות. הם ייצאו לייצגנו באליפות העולם שתיערך ביולי בסן פרנסיסקו.
בדגם הביק 7.8 מ' (עד גיל 17), ניצחו את התחרות חן בן חיון במקום הראשון, ותומר בלום סיים במקום השני בבנים. באותה קבוצת גיל, הדר הלר סיימה ראשונה, וזוהר בן חיון סיימה במקום השני בבנות. במבחנים ניצחו חן בן חיון, תומר בלום ואילון חבנר במקומות 1-3 בבנים בהתאמה, והדר הלר וזוהר בן חיון - במקומות הראשון והשלישי בבנות בהתאמה.

יש לציין את הדר הלר שסיימה גם בתחרות זו במקום השלישי הכללי וגם את המבחנים כולם (אחרי חן ותומר), כולם יצאו לייצג את המרכז הימי אילת באליפות העולם שתתקיים בסן פרנסיסקו בחודש יולי.

בדגם ה'ניל פרייד' נוער, סיים עומר סופר את התחרות במקום השלישי ושני במבחנים, ונעמי כהן סיימה את התחרות במקום השני וגם שנייה במבחנים.

בנבחרת ישראל בדגמי הגלשנים לנוער שתצא לסן פרנסיסקו בחודש הבא, שברו האילתים שיא. מתוך תשעה גולשים - יהיו שבעה אילתים!
נעמי כהן ועומר סופר ייצגו את המועדון האילתי באליפות העולם הסגורה לנוער, שתתקיים בחודש הבא בקרואטיה. תחרות זו יוקרתית במיוחד, שכן רק משתתף אחד מכל מדינה יכול לייצג את המדינה שלו.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש