פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● 16/11/2011 10:51 ● ערב ערב 2524
אפטר שוק

תמונת כתבה


אחד מהבליינים היותר מוכרים בעיר, דודי קקון ממסעדת 'המטבח', כינס בשבוע שעבר את החברים הקרובים שלו לישיבת אלכוהול מהסרטים אצל החבר הקרוב אלדד אסייג, ומשם יצאו כולם לחגוג עד הבוקר את חגיגות יום ההולדת שלו ב'ג'ויה'. מזל טוב.

תמונת כתבה


מזל טוב לשוקי זילברמן, הבעלים של בר ה'אקדמיה' שבמרכז התיירות, שחגג בשבוע שעבר את יום ההולדת שלו עם ים של חברים והופתע על ידי צוות עובדי המקום עם לא פחות משתי עוגות חתיכות לכבוד יום ההולדת שלו. מזל טוב.

תמונת כתבה


כמו בכל שנה, הרשו לי לפתוח את המדור עם אייטם עליי... כי בכל זאת יום הולדת חוגגים פעם בשנה, כל שנה וגם הפעם חגגנו כך וכך שנים במועדון ה'פנטגון', בפתיחת ליין ימי שלישי החדשים. בהזדמנות זו, המדור רוצה להודות לכל החברים שהגיעו לחגוג יחד איתו, לאלה שהגיעו במיוחד מהצפון, לזו שדפקה לי בקבוק חמוציות ישר על הבגדים החדשים שצוות 'פקטורי 54' דאג להלביש אותי, לזה שדפק לי שפריץ של שמפנייה ישר לעין, ובמיוחד לזה שדפק לי עוגה ועוד ישר לפנים. המדור מודה כמובן ליחצנים רמי, אלדר, מור, מתן, עידו ורותם - על העבודה שעשו כל השבוע, למאסטרו נמרוד - על עיצוב הפלייר המהמם וכמובן לאושרי גבאי - על ההשקעה והפינוקים. לא יכולתי לבקש יום הולדת מושלם יותר מזה.

תמונת כתבה


אנשי צוות העובדים של רדיו 'קול הים האדום' וביניהם אורי אדרי ומנחה התוכנית 'דרומי יומי', יוני דביר, חגגו ביום רביעי שעבר את השקת דף ה'פייסבוק' החדש של הרדיו במסיבה שנערכה ב'ג'ויה'. יום למחרת, הגרילו ברדיו את כרטיס הטיסה לברלין כפי שהובטח למאזינים ונבחרה זוכה אחת מתוך מאות שעשו לייקים על דף ה'פייסבוק' של הרדיו.

תמונת כתבה


ימי ראשון ללא ספק שייכים למועדון הקלאב SEVEN , ובכל יום ראשון, מתקיימות במקום מסיבות ליין העובדים של אילת. ים של צוותי בידור, עובדי בתי מלון ומסעדות פוקדים את המקום ונהנים מאווירה אש. פגשנו שם גם את שלו אליהו שחגג במקום את יום ההולדת שלו עם החברים הקרובים ומאחלים מזל טוב.

תמונת כתבה


מזל טוב לחייל דניאל אפריאט, שחגג ב'פנטגון' את חגיגות יום ההולדת שלו. לאחר שארגן ישיבת אלכוהול עם כל החברים באחת מהווילות המהממות באילת, הגיעו דניאל והחברים למסיבה, שם פינק אותו הצוות בעוד בקבוק שמפנייה שנפתח והושפרצה לכל הכיוונים. מזל טוב.

תמונת כתבה


לאחר אין ספור שמועות על איך שהמקום הולך להיראות, נפתח ביום חמישי מועדון ה'גלינה ווינטר' באזור התעשייה, במקום מה שהיה מועדון ה'גהה' לפני כן. לפתיחה הגיעו כל בלייני העיר כדי לבדוק, לחוש ולחזות במועדון החדש שנפתח. גולת הכותרת של המועדון היא ללא ספק עמדת הדי ג'יי החדשה שבנויה גבוה מעל כולם ונמצאת בדיוק במרכז שתי האולמות. מסביב לעמדת הדי ג'יי מוקמו מסכי לד ענקיים שנותנים למקום את האפקט המדהים. המדור מאחל בהצלחה לצוות המקום. בין אלה שהגיעו לפתיחה היה גם הכוכב הבולט של הריאליטי 'המירוץ למיליון', טום קשתי, שהינו גם שחקן כדורגל מ'הפועל פתח תקווה' שירד לאילת לחופשה קצרה עם החברים.

תמונת כתבה


ימי הולדת הן סיבה מספיק טובה להופיע אצלנו במדור, ובמיוחד כשמדובר בערך באיש הכי מצחיק במדינה שהמדור מכיר. ניסים דיין, האיש והבידור, חגג בשבוע שעבר את יום ההולדת שלו. זה התחיל ב'ביטלס', המשיך במועדון ה'וויו' ונגמר ב'ג'ויה'. מזל טוב.

תמונת כתבה


ממש עם סגירת הגיליון, נודע למדור שתימור זגורי, יחצנית ה'ג'ויה', החליטה לפרוש מחיי הלילה. אחרי שהודיעה על זה כמה וכמה פעמים בעבר, נראה שהפעם זה סופי ,ואנחנו מאחלים כמובן בהצלחה.

תמונת כתבה


עונה שלמה בילינו שם, חגגנו, עשינו הכל כדי להשיג כרטיסים בחינם, ובסוף השבוע האחרון, חגגו ב'חווה' את מסיבת סיום העונה במסיבה המונית שנמשכה יומיים. די ג'יי עופר ניסים שוב הוכיח שהוא המלך הבלתי מעורער שגורם לאלפי צפונים להגיע לאילת במיוחד בשביל מסיבה. חוץ מעופר ניסים כיכבו על במת הענק גם עברי לידר, די ג'יי יהל, די ג'יי יובל זך, די ג'יי מרקוס שולץ, דש ברלין ועוד. היה מהמם, ועכשיו כל שנותר לנו לעשות זה לחכות ליריית הפתיחה ב-2012.

תמונת כתבה


זה הזמן לאחל הצלחה לירון פורטר, שמאז סגירת מועדון ה'ריברו', חיפש את המקום הבא שלו, ועכשיו כבר אפשר לפרסם שכמה ימים לפני מסיבת הפתיחה של ה'גלינה ווינטר', הוא סגר את החוזה והצטרף לצוות מערך השיווק של ה'גלינה'. בהצלחה. עכשיו מה שבטוח, היחצן אופיר מרציאנו הוא לא 'הגמד' היחידי בחבורה!!! אגב... עתה אנחנו יכולים לספר לכם שביום חמישי הבא, ירון פורטר יחגוג את הפורטרלודת שלו... מזל טוב.

תמונת כתבה


מסיבת הפתיחה הרשמית של האירועים שהתקיימו ב'חווה' בסוף השבוע האחרון נערכה ביום חמישי במועדון ה- קלאב SEVEN . צוות ה'ג'ויה' שלא עבד באותו יום הצטרף לצוות היחצנים של המקום ועבד על המסיבה בכיכובו של די ג'יי יהל שהוכתרה כהצלחה גדולה. בין אלה שהגיעו לבלות במקום נצפה גם הזמר משה פרץ.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש