מותק
מאת: גיליון: 2548, 03/05/2012עצמאות אילתלמעלה מ – 5,000 תושבי אילת, קטנים וגדולים, נהנו מחגיגות יום העצמאות מרהיבות, שהפיק אגף האירועים בעיריית אילת על במת ענק בטיילת הצפונית. על הבמה המרכזית, שהותאמה לכל הגילאים הופיעו: רוני וקשיו, כוכבי סדרת הטלוויזיה לגיל הרך, לי בירן ולהקתו, חן גואטה מהתוכנית 'דה ווייס', בליווי הרכב נגנים אילתים. מופע מחול של בית הספר למחול במתנ"ס 'קולייר', להקת חיל הים ולהקת ה'ג'יפסי קינגס', הלהקה המובילה בעולם בקצב הרומבה והפלמנקו עם מיטב הלהיטים המוכרים. את הערב הנחו בחן רב אודי ואביעד (גור ואוח), כוכבי ערוץ הילדים והסדרה 'סבבבנט'. עוד במהלך הערב, נהנו כולם ממופע זיקוקין מרהיב.

מזל טובבבפועה נועם, המייסדת של העיתון שאתם מחזיקים ביד, מאז ומתמיד היא גם האמא הדואגת של עובדי עיתון 'ערב ערב', גדלה בשנה, וזו הייתה חגיגה מספיק טובה לצוות העובדים המורחב. פועה לא שכחה לקפוץ לעיתון עם עוגה טעימה, וכולם איחלו לאישה שהיא שק של מרץ בלתי נדלה עוד המון שנים של אושר ומרץ. מזל טוב יקירה.

כבודתראו איזה כבוד עשו יגאל גרבובסקי (שני מימין) וצוות המכון לחקר ימים ואגמים בערב יום העצמאות למדינה ולעמיתה לעבודה, ד"ר חנה רוזנפלד, הנציגה האילתית שהדליקה משואה בהר הרצל בירושלים. הם התלבשו בצורה מעוררת השראה, וכל החבורה יצאה לחגוג את הערב ב'מייק'ס פלייס', הפאב החדש שנפתח בטיילת 'המלך שלמה'.

חגיגה כפולההכבאי אוהד אסטרהזי חגג יום הולדת יחד עם המדינה ביום העצמאות. החבר'ה מתחנת כיבוי אש אילת הקימו בחוף הים אוהל גדול לכבאים ובני המשפחות ששברו שיא בכמויות הבשר שנצלו על המנגל. בתמונה: אסטרהזי (משמאל) יחד עם הקולגה, שלומי בלייכר.
צילום: יהודה בן יתח

יפות יפותהנה לכם הוכחה שגן היופי עבר בירושה במשפחה. היופי במשפחת שרעבי עבר מהאמא, יעל (שנייה מימין) לבנותיה, שירה (ראשונה מימין), נטלי, מזכירת סניף חברת 'מודיעין אזרחי' ומגי התאומה שלה מנמל אילת. הנשים במשפחה ערכו גיבושון משפחתי בארוחת ערב יום שישי, במסעדת 'כפות תמרים' שבקיבוץ אילות.

פינוק אחרי עבודה קשהלאחר שעבדו קשה לקראת יום העצמאות בסופרמרקט המשפחתי, לקחה משפחת אלימלך המקסימה אתנחתא קצרה לארוחת צהריים במסעדת 'שומשומיה'. בתמונה: ציפי ויעקב אלימלך יחד עם הילדים, אלמוג ואביב.

טובלי בתרשיש 9שי טובלי, מבעלי מסעדת 'תרשיש 9' ושותפו של אדי לוגסי, אירח השבוע את קרובי משפחתו לארוחת ערב במסעדה. למי שלא יודע, טובלי הוא יינן מוכר בארץ, והוא אף דאג כמו שהוא יודע להשלים להם את חווית הארוחה עם יין משובח.


לתפארת מדינת ישראלצמד הכבאים האילתים הוותיקים, אדמונד כליפא ורון אבוטבול, לקח פסק זמן קצר מכיבוי השריפות והדליק את המנגל לתפארת מדינת ישראל. הכבאים המנוסים הפתיעו בתחום הקולינרי, אפילו את עצמם. מותק בונה על חגיגות ל"ג בעומר.
צילום: יהודה בן יתח

לוהט ב'ניין ביץ''עונת הקיץ כבר נפתחה בחוף ה'ניין ביץ'' באילת. וכשהטמפרטורות בחוץ מרקיעות שחקים, כך גם האווירה במקום. מי שדואגים לאווירה המצוינת, החדשה והמעניינת, הם סטיב סרוסי ושרון, הבעלים של החוף.

כיף לעובדיםליאור מנהל מסעדת 'ברביס' פינק את העובדים ביום כיף כולל טיול ג'יפים וסנפלינג בניצוחו של צוות 'אקו טיולי מדבר'. לאחר הטיול החם במדבר, צוות 'אקו טיולי מדבר' לקחו אותם לאתר סנפלינג, כל אחד מחברי הצוות שסיים את הסנפלינג קיבל בירה לאות ניצחון. במהלך הנסיעה למדבר ובחזרה, פצחו כל חברי הצוות בשירי ארץ ישראל.

עידן חוגגמדורי הרכילות עסקו לא מעט בשבועיים האחרונים בפרידתו המפתיעה של הזמר, עידן יניב מחברתו בשלוש השנים האחרונות, ליאן. במקום להישאר לבד בחג, בחר עידן יניב לנפוש באילת ולעשות חיים בחגיגות לכבוד פתיחת המרפסת המשודרגת.

לתפארת המילק שייקכל בוקר, טאבי, המוכרת בחנות SMS , מבקרת אצל מומו מרשת חנויות 'משהו טוב' בעיקר בזכות המילקשייק הטעים והצונן. גם במהלך חג העצמאות, לא ויתרה טאבי על המילקשייק הייחודי, ומומו מצידו דאג לפנק את הלקוחה הוותיקה בדגלוני המדינה לתפארת המילקשייק, שאף הוא נצבע בכחול לבן.
צילום: יהודה בן יתח

 


 
 

תגובות
אין תגובות לכתבה זאת.

  • מדורים
  • מגזינים
  • ארכיונים