פרסומת
דלג

אזור תיירות

מאת: אסטר שטרית ● 14/11/2013 21:06 ● ערב ערב 2628
אזור תיירות

אילת זכתה במקום השלישי בפרס שרת התרבות והספורטתמונת כתבה


הוועדה הציבורית של הפרס בחרה השנה להעניק לאילת את הפרס בקטגוריית ערים קטנות על השקעתה והישגיה בספורט. השרה לימור לבנת אשר יזמה את הפרס תעניק לראש העירייה בחודש הבא בטקס חגיגי פרס כספי בשווי 25 אלף שקלים. שרת התרבות והספורט, לימור לבנת: "אני מברכת את אילת על זכייתה בפרס. אני שמחה, שפרס זה, אותו יזמתי, הפך למפעל חשוב המעודד רשויות מקומיות לפתח ולקדם באופן מרשים את תחום הספורט בתחומן ובכך להשפיע ולשפר את תרבות הפנאי של התושבים ואיכות חייהם"

השרה לימור לבנת יזמה בשנת 2011 את חלוקת הפרס לרשויות מקומיות על מנת לעודד את הרשויות המקומיות לקדם ולטפח פעילות מגוונת וענפה בתחומי התרבות והספורט לרווחת התושבים. זוהי השנה השלישית ברציפות שבה מוענק הפרס היוקרתי בשווי כולל של כ- 1.1 מיליון שקלים.

הפרס בתחום הספורט מחולק לערים שזכו בשלושת המקומות הראשונים בקטגוריות הבאות: עיר גדולה, עיר קטנה, מועצה מקומית, מועצה אזורית. לערים שזכו במקום הראשון בכל קטגוריה יוענק פרס כספי בסך 75 אלף שקל. לערים שזכו במקום השני בכל קטגוריה יוענק פרס כספי בסך 40 אלף שקל. לערים שזכו במקום השלישי יוענק פרס כספי בסך 25 אלף שקל. בסך הכל יוענקו פרסים כספיים ל-12 רשויות מקומיות. העיר אילת כאמור זכתה במקום השלישי בתחום הספורט בקטגוריית ערים קטנות.

בנימוקי השופטים נקבע, כי אילת בלטה בקיום יוזמות ופעילויות מיוחדות בתחום הספורט והפעילות הגופנית, המושכות ספורטאים מכל רחבי הארץ, ומשלבות בין פעילות ספורטיבית עממית ותחרותית, לצד טיפוח ההווי הספורטיבי ביישוב, הקצאת תקציבים והפקת פעילויות ספורט תחרותיות ועממיות לציבור הספורטאים בני כל הגילאים והשכבות. במסגרת זכייתה, תקבל העיר גם פרס כספי בסך 25 אלף שקל שינותבו לרווחת התושבים.

משרד התרבות והספורט שם דגש על מתן הזדמנות שווה לכלל הרשויות להציע את מועמדותן בשתי הקטגוריות של הפרס, התרבות והספורט. לכן, נקבע בתקנון הפרס, כי שתי ועדות הפרס יבחרו בכל קטגוריה את שלושת המקומות הראשונים כשבכל אחד מהמקומות ארבע רשויות זוכות: עיר גדולה, עיר קטנה, מועצה מקומית, מועצה אזורית. כחלק מתנאי הסף של התקנון, נדרשו הרשויות לצרף התחייבות אישית חתומה מטעם ראש הרשות שסכומי הפרס ישמשו לשיפור וקידום נושאי הספורט והתרבות בתחומן לרווחת התושבים.

רפי שדה מונה למנכ"ל רשת מלונות 'דן'תמונת כתבה


דירקטוריון מלונות 'דן' החליט למנות את רפי שדה כמנכ"ל החברה החל מה-1 בינואר 2014, ולאחר תקופת חפיפה עם המנכ"ל היוצא, עמי הירשטיין.

דירקטוריון החברה איחל לשדה הצלחה רבה בתפקידו וציין בהחלטתו, כי כישוריו וניסיונו המקצועי העשיר של שדה והיכרותו רבת השנים עם ענף המלונאות והחברה יאפשרו לחברה להגיע להישגים מרשימים תחת ניהולו.

בהזדמנות זו ביקש דירקטוריון החברה להביע שוב את הערכתו הרבה לעמי הירשטיין על פועלו במשך 32 שנה כמנכ"ל החברה ולציין את תרומתו הרבה לקידום ולהצלחת החברה.

הקבלנים יורדים לאילתתמונת כתבה


כינוס הנדל"ן השנתי של ארגון הקבלנים של תל אביב-יפו יתקיים בין התאריכים 20-23 בנובמבר, במלון 'דן' אילת. במסגרת הכינוס, ידונו מקבלי ההחלטות, מנכ"לים ובכירים מתחום הבנייה וייזום בשוק הנדל"ן בישראל, בדרכים לפתרון המחסור ביחידות דיור. המארחים: אבנר לוי - יו"ר הארגון ואלי רוזנטל - מנכ"ל הארגון.

בין באי הכינוס: שר הבינוי והשיכון - אורי אריאל, שר החוץ - אביגדור ליברמן, שר המודיעין - ד"ר יובל שטייניץ, מנהלת מינהל התכנון במשרד הפנים - בינת שוורץ, מנהל רשות המיסים בישראל - משה אשר.

בין המשתתפים אורי דורי - יו"ר קבוצת 'אורתם מליבו', יגאל דימרי - מנכ"ל, י. ח דימרי, ירון שורק - מנכ"ל 'אלקטרה בנייה', איציק אמסלם - יו"ר 'אלמוג כדאי', אלי אביסרור - מנכ"ל 'אביסרור', חיים פייגלין - מנכ"ל 'צמח המרמן' ומאות משתתפים נוספים.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש