פרסומת
דלג

המועמד למועצת העירייה הוא החשוד בפדופיליה

מאת: איה פלשקס ● 13/4/2017 12:25 ● ערב ערב 2806
הוגש כתב אישום נגד חנוך בר נוב, מורה פרטי ומי שנכלל בבחירות 2013 באחת הרשימות למועצת העירייה, בגין ביצוע עבירות מין בקטינות והטרדה מינית של קטינות ● מעצרו הוארך עד תום ההליכים ● משפטו נקבע לקיץ הקרוב
המועמד למועצת העירייה הוא החשוד בפדופיליה
צילום: פייסבוק

הוגש כתב אישום נגד חנוך בר נוב, בבית המשפט המחוזי בבאר שבע ומעצרו הוארך עד תום ההליכים. בבקשה למעצר נאמר כי כתב האישום מייחס לו ביצוע עבירות מין רבות בקטינות והטרדה מינית של קטינות, כמו גם הדחה בחקירה. 

הנאשם בן 70, היה סגן אלוף בצה"ל, היה מעורב בבחירות העירוניות האחרונות כמועמד מספר שלוש באחת הרשימות למועצת העירייה שלא צלחו  את אחוז החסימה ושימש מורה פרטי. 
בר נוב נשוי + 4 ילדים בוגרים, תושב אילת משנת 2008, עשה את שירותו הצבאי בחיל האוויר. בר נוב הוא מהנדס מכונות, בוגר הטכניון בחיפה והוא שימש במגוון תפקידים בארץ ובחו"ל. בין היתר שימש בתפקיד מפקד בית הספר הטכני בשלוחה בבאר-שבע, היה שותף להקמת בסיסי חיל האוויר ברמון ועובדה, למד לימודי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת ברדפורד אנגליה ושימש כמנהל המינהלת לאנרגיה מתחדשת באילות ואילת בשנים 2008-2009. בשנים האחרונות עסק כאמור בהדרכה של תלמידים בבתי הספר יסודיים, חטיבות הביניים והכנה למבחני בגרות ושימש כמתנדב בפרויקט 'שיעור אחר' בבי"ס 'עציון גבר' ו'אלמוג'.
בר נוב נעצר לפני כשלושה שבועות לאחר שהוגשה תלונה של ילדה בת 12 שתיארה בפני חוקרת ילדים את עבירות המין החמורות שביצע בה בהיותה בת 9-11 שנים. הנאשם הודה מרצונו ברוב המעשים שתיארה המתלוננת, כבר בחקירה הראשונה שלו. לטענתו הוא נכנע ליצר הרע  והמתלוננת היא שחשקה בו.
בהמשך החקירות התקבלו תלונות נוספות ובעטיין עלה החשד כי עת לימד בשעורים פרטיים במרתף ביתו, פגע בקטינים נוספים. לדברי השופט ברינגר: "מעדויות אלה עולה כי ככל הנראה לחשוד יש בעיה קשה בתחום כאשר הוא נמשך לנערות צעירות, וכפי שכבר אמרתי לעיל לא רק בנערות מדובר אלא גם צעירות מגיל הנערות."
מעצרו של בר נוב בכלא שקמה, הוארך בערב פסח לארבעה חודשים לערך עת אמור להתחיל משפטו.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש