פרסומת
דלג

שברה לבעלה את הראש עם כוס

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: אילוסטרציה ● 27/10/2017 12:48 ● ערב ערב 2833
הוא זרק עליה מאפרה, היא לא נותרה חייבת וניפצה לו כוס על הראש. איך זה נגמר?
שברה לבעלה את הראש עם כוס

על פי הנטען בכתב האישום בדירה בה מתגוררת הנאשמת עם בן זוגה, התנהל ביניהם דין ודברים, במהלכו זרק עליה בן הזוג מאפרה. בתגובה נטלה הנאשמת כוס ותקפה את בן זוגה בכך שהשליחה על ראשו את הכוס וגרמה לו חבלה בראשו. כתוצאה מכך נזקק בן הזוג לטיפול רפואי. "אני עובדת במלון כחדרנית", הסבירה הנאשמת בבית המשפט, "יש לי בת שגרה בחיפה והיא במחשבים. אני באילת 5 וחצי שנים. אני באתי מאוקראינה והכרתי את המתלונן בתיק זה פה בארץ. אני באתי מהעבודה באותו יום, הייתי עייפה, המתלונן זרק עליי מאפרה והגבתי כפי שהגבתי. " בפסק דינו קבע השופט: "לאחר ששקלתי את טיעוני הצדדים, מצאתי לנכון לאמץ את הסדר הטיעון שהינו סביר והולם בנסיבות העניין. נתתי משקל להודאת הנאשמת, לתיקון שנעשה בכתב האישום ולעובדה כי המעשה המיוחס לה נעשה כתגובה לתקיפתה בידי בן הזוג שכאמור זרק עליה מאפרה.

לפיכך, אני מטיל בזה על הנאשמת עונשים כדלהלן:

מאסר על תנאי - מאסר על תנאי לתקופה של  5 חודשים. הנאשמת תישא בעונש זה אם בתקופה של שלוש שנים מהיום תעבור על עבירות אלימות.

התחייבות - הנאשמת תחתום על התחייבות על סך 3,000 ש"ח, אשר יהיה עליה לשלם באם בתוך שנתיים מהיום תעבור על עבירות אלימות. היה והנאשמת לא תחתום על התחייבות כאמור בתוך 7 ימים מהיום - תיאסר בגין כך למשך 2 יום."

 

חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש