פרסומת
דלג

אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 29/8/2018 11:12 ● ערב ערב 2878
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

(1) אנחנו מאוד מקווים ששריינתם לעצמכם את מוצאי שבת, כי אין דרך טובה יותר מלסיים את השבוע מאשר לקחת חלק בחגיגות יום ההולדת של רמי לגזיאל איש השיווק של השאטו. מאות מתושבי העיר כבר שריינו מקום, רבים הזמינו שולחנות ויש כאלה שאפילו כבר הכינו ברכה למקרה שאורן והכובע יפנה לראיין אותם כי הכל מצולם לטלוויזיה באותו ערב. אנחנו נהיה שם לתעד. ואתם, מספיק שתגיעו לאחל מזל טוב.

 

במסגרת התחרות השנתית אותה מארגן מגזין וואלה! לילה ברחבי כל הארץ, הגיע בסוף השבוע הדוגמן / מנחה רז זלצרמן (המירוץ למיליון) כשהוא חמוש במיקרופון כדי לראיין בליינים ובעלי עסקים במקומות הבילוי של העיר. את רז יכולתם לפגוש בביטלס שבמרכז התיירות מראיין את רועי חזן ואליהו כץ הבעלים ואת מורן אביגייל עמר בפיפט אבניו.

 

במסגרת ליין קרנבל הקיץ של מסיבות ההיפ הופ במועדון הסלינה הגיע להופיע במקום הרכב הברינקס, הזכור לטובה מהריאליטי אקס פקטור והזמר/דוגמן סטפן שכובש לאחרונה כל במה אפשרית. יחצ"ן המועדון עופרי שקד דאג לעדכן אותם במהלך סבב השיווק שלו במה שמתוכנן להם במהלך הערב. בין הנוכחים במסיבה גם החצי של סטטיק ובנאל שהצטלם עם הצלם שלומי זירה.

 

כמה שהתגעגענו לתקופה הזו שבה הכל היה תמים יחסית וכל אחד היה מבלה עם השני ולא עם הטלפון וזה בדיוק סוג הערב שהביא לנו צוות הפיפט אבניו שקיים במקום מסיבה בסגנון ה-90 עם כל השירים האהובים והנוסטלגיים מאז בהפקת ענק של Ferrarelle Israel בשיתוף טיים אאוט תל אביב ועם תפריט שף מיוחד וחד פעמי לערב זה שהכין השף אביב משה. בהזדמנות זו נאחל למורן (במרכז) מנהלת הפיפט אבניו מזל טוב לרגל יום הולדתה.


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש