פרסומת
דלג

הישג לוועד העובדים: עובדי ילכ"א ייקלטו בעירייה

מאת: עומר כרמון ● 3/9/2011 00:29 ● ערב ערב 2513
בתום מו"מ ארוך ומתיש, הצליח יו"ר ועד העובדים בעירייה, משה אזולאי, להשיג הסכם, במסגרתו ייקלטו בעירייה כל 70 העובדים המפוטרים של חברת כוח האדם של העירייה, ילכ"א. משה אזולאי: "עובדי עיריית אילת הפגינו סולידריות עם עובדי חברות כוח האדם. זאת אותה סולידריות שאנו רואים בעצרות החברתיות שמתקיימות ברחבי המדינה"
הישג לוועד העובדים: עובדי ילכ''א ייקלטו בעירייהבתום מו"מ ארוך ומתיש, הצליח יו"ר ועד העובדים בעירייה, משה אזולאי, להשיג הסכם, במסגרתו ייקלטו בעירייה כל 70 העובדים המפוטרים של חברת כוח האדם של העירייה, ילכ"א.

משה אזולאי אמר ל'ערב ערב', כי במסגרת ההסכם, נקלטו השבוע בעירייה 15 סייעות במסגרת החינוך המיוחד. כ-30 עובדים נוספים ייקלטו בעוד חודש. שאר העובדים המפוטרים ייקלטו בעירייה עד סוף השנה.

"עובדי עיריית אילת הפגינו סולידריות עם עובדי חברות כוח האדם", אמר אזולאי. "זאת אותה סולידריות שאנו רואים בעצרות החברתיות שמתקיימות ברחבי המדינה. זה היה מו"מ מאוד קשה. נאלתי לוותר על שתי חופשות מתוכננות. אבל זה היה שווה את זה, אני יכול להגיד בגאווה, שבמשך שנות כהונתי כיו"ר ועד העובדים בעירייה, הצלחתי להכניס לעירייה למעלה מ-300 עובדי ילכ"א".

במסגרת המו"מ, ניסתה העירייה לקשור בין קליטת עובדי ילכ"א המפוטרים עם הסכם לפרישה מרצון של עובדים המועסקים בעירייה. ועד העובדים סירב לקשור בין השניים והנהלת העירייה נאלצה להיכנע.