פרסומת
דלג

גולשים לקהילה

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● ● ערב ערב 2117
10 גלשנים מדגם 'אלוהה' נתרמו השבוע על ידי עיתון 'ערב ערב באילת' לחניכי מועדון השיט בעיר. בטקס שהתקיים על שפת הים הושקו הגלשנים הנושאים את סמל 'ערב ערב'.
גולשים לקהילה

אם תסתכלו היטב אל קו המים תוכלו להבחין בעשרה גלשנים, צבעוניים, מדגם 'אלוהה' משייטים במימי המפרץ כשסמל עיתון 'ערב ערב' מתנוסס עליהם. הגלשנים החדשים נתרמו השבוע על ידי עיתון 'ערב ערב', לטובת פעילות בני הנוער במרכז לספורט ימי בעיר. היה זה יו"ר העמותה עוזי שפילברג שפנה לבעלים של עיתון 'ערב ערב', בבקשה לסייע לפעולות המועדון ונענה בחיוב. השבוע, בטקס צנוע על שפת הים, הושקו הגלשנים לקול תרועות החניכים המאושרים. יו"ר העמותה, עוזי שפילברג הודה בחום לבעלי 'ערב ערב' פועה ואיציק נועם. "אנחנו גאים לקבל תרומה באדיבות משפחת נועם, תרומה שתשמש את ילדי המרכז הימי שסבלו ועדיין סובלים ממחסור בציוד. אני מקווה כי תרומה זו תהיה ניצן ראשון לתרומות נוספות, שיגיעו מגופים בעיר הן למועדון השייט והן לענפי ספורט נוספים שסובלים מקשיים כלכליים".
שפילברג הודה למנכ"לית העיתון, פועה נועם, "שלא חסכה מאמץ והתרוצצה בלי סוף על מנת להביא תרומה זו ליעדה". בהזדמנות זו הבהיר היו"ר, כי הוא מקווה כי תרומת 'ערב ערב' תהפוך למסורת רבת שנים במועדון השיט. רכז ענף הגלישה במרכז הימי, רוני מאיר הבהיר, כי תרומת הגלשנים תסייע בפעילותם של 20 חברי נבחרת הגלישה במועדון. מדובר בחניכים בגילאי 15 הגולשים על דגם ה'אלוהה'. בין הגולשים הצעירים אלופים ארציים, אשר מסומנים כבר כדור הגולשים העתידיים של אילת. מאיר סיפר בהזדמנות זו על מצוקת כלי השיט במועדון "אם עד לפני 3 שנים דאג משרד החינוך לרכוש עבור מועדוני השייט גלשנים מדגם זה, הרי שבמסגרת הקיצוצים, צומצמו גם רכישות הציוד. כידוע לכולם מועדון השיט בעיר נאלץ להתמודד מול קשיים כלכליים קשים וציודים חדשים הם פריבילגיה שאי אפשר אפילו לדבר עליה, כך יוצא שבהעדר ציוד נפגעת לא אחת פעילות החניכים. מאיר הודה בשם המועדון ובשם החניכים לבעלי עיתון 'ערב ערב' והבהיר, "הילדים מתרגשים מאוד. הם חיכו בקוצר רוח לרגע בו יקבלו את הגלשנים החדשים וייצאו אל הים".

תמונת כתבה


הכסף עלינו היכולת עליכם
לא בכדי החליטו הבעלים של עיתון 'ערב ערב' פועה ואיציק נועם לתרום לפעילות מועדון השיט בעיר. כמי שמעורים בקהילה, רואים בני הזוג נועם חשיבות רבה לפעילות הספורט בקרב בני הנוער בעיר ובעיקר בתחום הספורט הימי, כמו שהסבירה השבוע מנכ"לית העיתון, פועה נועם, "יש לנו באילת ים נהדר שאין בשום מקום אחר בארץ, ים שקט ונוח שהופך את הפעילות הימית לנוחה. עיר בעלת משאב שכזה חייבת לעודד את פעילות בני הנוער בים. לנו יש את היכולות, לנוער בעיר יש את הכשרונות והשילוב בין השניים הוא שילוב מנצח". פועה הבטיחה בהזדמנות זו, להמשיך גם בעתיד ולתמוך בפעילות מועדון השייט בעיר "כואב לראות שמועדון השייט שמנה בעבר הלא רחוק 300 חניכים פעילים, מונה היום כ- 100 חניכים בסך הכל. אנחנו מצידנו נעשה כמיטב יכולתנו לסייע למועדון להחזיר עטרה ליושנה". בחיוך שובבי הוסיפה נועם, "כשגוף תורם, תמיד מחפשים את המניע לכך ואת הקשרים המשפחתיים. לנו אין לא בן ולא נכד שפעילים במועדון ולמרות הכל, לא פחות חשוב לנו שילדים אחרים בעיר ייהנו מהפעילות במועדון". בהזדמנות זו קוראים בני הזוג נועם לגופים נוספים בעיר להצטרף אל עיתון 'ערב ערב' ולסייע בתרומות ותמיכה במועדון השיט המצוי בקשיים כספיים. "העזרה של כל אחד מאתנו למועדון תעזור להשאיר את הנוער אילתי בצמרת הספורט הימי בארץ". במסגרת תמיכת 'ערב ערב' בבני הנוער בעיר, הוקמה בשנים האחרונות ליגת 'ערב ערב' בכדורסל, מדי שנה במסגרת אירועי יום הנוער בעיר מפיק 'ערב ערב' יחד עם מועצת נוער עירונית את תחרות נערת ונער אילת, 'ערב ערב' תורם מחשבים לבתי הספר ומסייע ככל האפשר, "הכל כדי להחזיר ולו מעט מהאהדה שאנחנו מקבלים מהציבור, חזרה לקהילה".

צילומי הכתבה והשער יהודה בן יתח

תמונת כתבה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש