פרסומת
דלג

בגיליון החדש של 'ערב ערב': מורדי מדבר על חברי המועצה שנעצרו

מאת: עומר כרמון ● 1/11/2012 18:15 ● ערב ערב 2064
סגן ראש העירייה קורא לקבלנים לפנות למשטרה ולדווח על הגורמים בעיר, שלכאורה דורשים מהם שוחד כספי, תמורת קידום ענייניהם. "אני חש שהתקופה האחרונה היא המושחתת ביותר, מאז התחלתי לשמש כנבחר ציבור לפני 15 שנה. הוא אומר ל'ערב ערב'. הקבלנים והיזמים חוששים להתלונן במשטרה וצריך לתת להם ביטחון שלא יאונה להם כל רע"
בגיליון החדש של 'ערב ערב': מורדי מדבר על חברי המועצה שנעצרו

הריאיון המלא בגיליון החדש של 'ערב ערב'סגן ראש העירייה, יהודה מורדי, מוטרד מאוד. "אני חש שהתקופה האחרונה היא המושחתת ביותר, מאז התחלתי לשמש כנבחר ציבור לפני 15 שנה", הוא מדגיש. מורדי קורא לקבלנים לפנות למשטרה ולדווח על גורמים בעיר שלכאורה דורשים מהם שוחד כספי, תמורת קידום ענייניהם. "הקבלנים מוזמנים לפנות אלי או לראש העירייה, וביחד נצעד לתחנת המשטרה", הוא אומר, "נמאס לי מכך שבאים אלי, מלינים על דברים חמורים ומסרבים להתלונן במשטרה".

מדוע אינך ניגש בעצמך למשטרה?
"לצערי, אני לא יכול להתלונן בשם מישהו אחר, מכיוון שאין שיתוף פעולה מהנסחט לכאורה. הקבלנים והיזמים חוששים להתלונן במשטרה וצריך לתת להם ביטחון שלא יאונה להם כל רע. לכן אני פונה לתקשורת".

ואין קשר בין קריאתך לבין מערכת הבחירות המתקרבת?
"תודה לאל שעד היום לא דבק בי רבב, ואני פועל בניקיון כפיים וביושר. אני מסודר מבחינה כלכלית וזה יתרון למי שהולך לפוליטיקה. אני לא זקוק לתרומות. גם כשבמהלך המו"מ הקואליציוני, נדונה אפשרות שאשמש כסגן ראש עירייה בשכר, ביקשתי שמחצית משכרי יתרם לילדים חולי סרטן, והחצי השני - להסברה בבתי הספר למניעת צריכת אלכוהול. הבטחתי לציבור, שבמשך כל הקדנציה אשמור על משרד ומטה פתוח, לא רק בתקופת בחירות ועמדתי בהבטחתי - למרות שזה עלה לי הון. גם היום איני מקבל כל שכר או אחזקת טלפון או טיסות, וזאת למרות השעות הרבות של עשייה למען העיר".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש