פרסומת
דלג

השאירה סימני נשיכה על השוטר ובן הזוג

מאת: עומר כרמון ● 29/11/2013 20:34 ● ערב ערב 2630
כתב אישום הוגש השבוע נגד צעירה תושבת העיר, בת 25, שנשכה ופצעה את בן זוגה וכן שוטר שהגיע לעוצרה. בשל נשיכתה של האישה, נגרם לשוטר חתך מדמם בחזהו באורך חמישה ס"מ. הוא נלקח לטיפול רפואי וכן נאלץ לקבל מספר זריקות חיסון כנגד צהבת נגיפית ולערוך בדיקת דם לצורך זיהוי הימצאות נגיף איידס
השאירה סימני נשיכה על השוטר ובן הזוג

הנאשמת נישאה לפני חמש שנים. לפני ארבעה חודשים נפרדו בני הזוג. לפי כתב האישום, לא השלימה הצעירה עם הפרידה, היא יצרה קשר עם בן הזוג וביקשה להיפגש עמו. בפגישה שהתקיימה ברחבת העפר מול תחנת המשטרה, היא ביקשה כי יחזור לקשר זוגי עמה ואיימה: 'אני אתאבד. אני לא יכולה בלעדיך. אני אתלה את עצמי'. כשבן הזוג לא נעתר לבקשתה, היא נשכה את ידו והשאירה בה סימנים וכן סטרה על פניו. הגבר התקשר למוקד 100, והנאשמת התחילה לצעוק: 'הוא מרביץ לי. הוא מרביץ לי'.

למקום האירוע הגיע שוטר לבוש מדים וביקש מהנאשמת להתלוות אליו לתחנה. היא אמרה לו בתגובה: 'יא בן זונה. מה אתה מתערב. זה ביני לבין חבר שלי'. השוטר אמר לה שהיא מעוכבת, ובתגובה תקפה אותו ואמרה: 'מי בא אתך, יא בן זונה'. השוטר אמר לה שהיא עצורה ואחז בידה על מנת לאזוק אותה. היא הכתה בו באגרופיה ונשכה את השוטר בחזהו בעוצמה רבה.

הצעירה מואשמת בתקיפת בן זוג, העלבת עובד ציבור ותקיפת שוטר כדי להכשילו בתפקידו.חדשות אילת