פרסומת
דלג

הרס ניידת משטרה מכיוון שלא היה מרוצה מהטיפול הרפואי ב'יוספטל'

מאת: עומר כרמון ● 5/12/2013 18:05 ● ערב ערב 2631
הנאשם ל'ערב ערב': "לאחר שעתיים וחצי שלא התייחסו אלינו, השתוללתי. פתאום, כל הרופאים שלא היה להם זמן, יצאו החוצה כדי לראות מה קורה". "רק לאחר שעשיתי מה שעשיתי, אשתי קיבלה את הטיפול הרפואי. האלימות שלי טיפלה בבעיה מהשורש". בית החולים 'יוספטל': "הצוות פעל בשיקול דעת וביצוע את כל הבדיקות וההתייעצויות הנדרשות בפרק זמן סביר"
הרס ניידת משטרה מכיוון שלא היה מרוצה מהטיפול הרפואי ב'יוספטל'כתב אישום הוגש השבוע נגד תושב אילת, שביום שישי האחרון, השליך מחסום ברזל בפתח בית החולים 'יוספטל' על שמשת ניידת שיטור. שמשת הניידת נופצה והתעקם פח מכסה המנוע שלה. הנזק לניידת מוערך ב-13,270 שקלים.

הנאשם, ששוחרר בערבות ולמעצר בית לילי, התקשר השבוע למערכת 'ערב ערב' וטען כי פעל באלימות מכיוון שלא היה מרוצה מהטיפול הרפואי שניתן בבית החולים לאשתו. "רק לאחר שעשיתי מה שעשיתי, אשתי קיבלה את הטיפול הרפואי. האלימות שלי טיפלה בבעיה מהשורש", הוא הסביר, "גרמתי נזק לניידת. אבל זה רק רכוש. בניידת לא היה שוטר ולא היה ליידי מישהו. לא פגעתי במישהו, עשיתי את זה כדי שיתייחסו אלי".

אבל מדוע אלימות?
"המשטרה הודיע לבית החולים שבת הזוג שלי זקוקה לטיפול פסיכיאטרי. כשהגענו לבית החולים, הרופא הציע לעשות לה בדיקת CT, כדי לבדוק אם יש לה גידול בראש או דימום שגורם לה להתקף. אולם בשביל ביצוע הבדיקה, צריך לקבל זריקה, ובת הזוג שלי סירבה. היא נמלטה מבית החולים שלוש פעמים ואני רדפתי אחריה עם מזרק ברחובות העיר. הסבירו לנו שלא ניתן לתת לה טיפול פסיכיאטרי, מבלי שיגיע למקום פסיכיאטר. אולם הפסיכיאטר התורן אמר שאינו יכול להגיע ואמר לאשתי שהוא יקבל אותה בעוד יומיים במרפאה הפרטית שלו. לאחר שעתיים וחצי שלא התייחסו אלינו, השתוללתי. פתאום, כל הרופאים שלא היה להם זמן, יצאו החוצה כדי לראות מה קורה. לפתע הגיעו 20 ניידות ואשתי קיבלה טיפול. לקחו אותה לבאר שבע ואותי עצרו. שוטר אחד רצה לירות בי באקדח לייזר, אבל השוטר השני אמר לו: 'זה בסדר. אני מכיר אותו. תנו לו להירגע'. בכיתי והשתטחתי על הרצפה. הם לקחו אותי באזיקים, והשוטרים הרגיעו אותי. אמרו לי שאשתי מטופלת".

יש לכם ילדים?
"כן. שני ילדים בני שנה ושלוש. אנחנו מתגוררים באילת 17 שנה".

מבית החולים 'יוספטל' נמסר בתגובה: "בשל צנעת הפרט לא נוכל להתייחס למידע רפואי כל שהוא. המטופלת התקבלה בחדר המיון ונבדקה בתוך דקות ספורות. הצוות פעל בשיקול דעת וביצוע את כל הבדיקות וההתייעצויות הנדרשות בפרק זמן סביר".

חדשות אילת