פרסומת
דלג

פדופיל מורשע עבר להתגורר באילת

מאת: עומר כרמון ● 19/9/2014 00:32 ● ערב ערב 2064
על אלירן שר, בן 27, נאסר לשהות לבדו עם קטינות או לעבוד בתחום הכרוך במגע וקשר עם קטינות. נאסר עליו להחזיק חומר שנועד לעורר מינית, והותרה לו גלישה בטלפון סלולרי, רק אם בוצעה בו חסימה לאתרים פורנוגראפיים. משטרת אילת טוענת כי הפר את תנאי הפיקוח שלו
פדופיל מורשע עבר להתגורר באילת

הפדופיל המורשע, אלירן שר, בן 27, נתפס השבוע בדירה ברחוב שדרות התמרים בעיר, כשלטענת המשטרה, הפר את תנאי הפיקוח שלו, האוסרים עליו לגלוש לאתרים פורנוגראפיים באינטרנט. שר הוא יליד דימונה וביצע בדימונה את המעשים בגינם ישב בכלא. לאחרונה, החליט לעבור להתגורר באילת.

שופט בית משפט השלום בעיר, ליאור ברינגר, היה חד וברור בהחלטתו לא לשחרר את שר, גם לא בערבות. "חשוד זה שב ומפר את תנאי שחרורו, כאשר מפעם לפעם הוא נתפס עם חומר פורנוגראפי ברשותו. לרבות בחודש ינואר בשנה שעברה כשנתפס עם חומר פורנוגראפי בטלפון הנייד ברשותו, הכולל תכנים ויחסים מיניים מתוך עולם גילוי העריות", ציין השופט. "והנה שוב נתפס החשוד כשהוא מפר את תנאי הפיקוח. מכיוון שמדובר בעבריין שלטעמי הוא מסוכן עד מאוד, לא עולה על דעתי לשחררו בקלות, וזאת בשל הסיכון הרב שהוא מהווה לחברה".

לאלירן שר הובהר בעבר מספר פעמים בידי רשויות החוק, כי במידה ויפר את תנאי הפיקוח, יוחזר לכלא. נאסר עליו לשהות לבדו עם קטינות או לעבוד בתחום הכרוך במגע וקשר עם קטינות. נאסר עליו להחזיק חומר שנועד לעורר מינית, והותרה לו גלישה בטלפון סלולרי, רק אם בוצעה בו חסימה לאתרים פורנוגראפיים.

אלירן שר הורשע בכך שלפני שבע שנים, אילץ ילדות בגילאי 4-14, עליהן שמר, לצפות עמו בסרטים פורנוגראפיים. הוא ביקש מהקטינות "לשחק עמו כמו בסרט" וביצע בהן מעשים מגונים.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש